Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

10 nejkrásnějších šatů z předávání cen Oscarů: Blyštivá Angelina, sexy „otrokyně“ Lupita, večernice Sandra a další

Na červeném koberci se letos opět promenádovaly hvězdy v těch
nejúchvatnějších róbách.

Stejně jako při každém ročníku předávání filmových cen Oscarů byl i letos jedním z nejsledovanějších okamžiků příchod slavných dam na červený koberec a pohled na jejich róby.

Oscaři jsou odjakživa přehlídkou toho nejlepšího z dílen světových návrhářů, kteří se předhánějí, aby mohli svůj model prezentovat ideálně na osobě, která si odnese alespoň jednu sošku a designérovo dílo tak bude moci spatřit co nejvíce lidí.

I letos bylo na co koukat, nechyběly róby v tónech kobaltově modré, pudrové odstíny a šaty s kovovými prvky.

Sandra Bullock

Herečka, která zabodovala v oceněné Gravitaci, na sebe oblékla róbu Alexandera McQueena v odstínu kobaltové modři. Působivě vypadající eleganci doplnila několika diamantovými šperky, které ale nezastínily dílo z domu slavného návrháře, který před třemi roky spáchal sebevraždu.

Lupita Nyong'o

Lupita Nyong´o

Kráska, která si odnesla sošku za vedlejší roli ve filmu 12 let v řetězech, si na sebe oblékla róbu Prada ve světle modré barvě, která kontrastovala s její tmavou pletí. Přestože model příliš zdůrazňoval téměř atletický hrudník Lupity, i tak se ho podařilo nositelce prodat skvěle.

Angelina Jolie

Zatímco na předávání cen BAFTA Angelina zvolila pánský styl ve značce Saint Laurent, na Oscarech zářila v róbě s jemnými korálky Elie Saab Haute Couture.

Cate Blanchett

Cate má dar obrovského charizmatu, neotřelé krásy a když tuto kombinaci ještě doplní dílem od Giorgia Armaniho, může být něco úchvatnějšího?

Amy Adams

Amy Adams

Safírově modrá róba Gucci Premiere byla ušita herečce přímo na tělo.

Jennifer Lawrence

Herečka, která díky svým věčným pádům dělá asi nejlepší promo snímku Gravitace, opět zazářila v ostře červené róbě značky Dior.

Kate Hudson

Herečka oblékla róbu z Ateliéru Versace s tzv. pláštěnkou, která zakrývala ramena.

Julia Roberts

Šaty Givenchy nepadly Julii na výbornou, herečka tak zřejmě na poslední chvíli sháněla černou róbu kvůli nedávné smrti své sestry.

Jessica Biel

Jessica Biel

Půvabná Jessica udělala dobře, když zvolila pudrovou róbu Chanel Haute Couture s blyštivými kontrasty. Na uších nesměly chybět diamantové náušnice, ale uznejte, že nejlepší doplněk Jessiky je stejně Justin.

Emma Watson

Emma Watson

Půvabná Emma prezentovala model od Very Wang, známé návrhářky svatebních šatů.

Související články

Další články