Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Sandra Bullock slaví 56: Oblíbená herečka se zbavuje dvou luxusních domů za miliony

Sandra Bullock slaví 56: Oblíbená herečka se zbavuje dvou luxusních domů za miliony
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Sandra Bullock, nejlépe známá z filmu Slečna drsňák či thrilleru Bird Box, slaví 56. narozeniny. Hollywoodská herečka se v nedávné době rozhodla k prodeji svých dvou přímořských domů ve městě Tybee Island v Georgii, které může nový majitel získat za 6 a půl milionu dolarů. Podívejte se, jakého luxusu se Sandra zbavuje.

Sandra Bullock se narodila 26. července roku 1964 ve Virginii. K umění měla blízko už od dětství, její matka totiž byla slavná německá operní pěvkyně Helga Meyer a otec byl učitelem zpěvu. Už jako malá holka byla Sandra součástí pěveckého sboru v Německu a také docházela na hodiny baletu.

Filmový svět ji lákal už jako dospívající dívku, a proto se rozhodla studovat herectví na East Carolina University. Studium ale později ukončila, protože se chtěla herečkou stát co nejdříve a myslela si, že škola jí v tom jen brání. Přestěhovala se do Los Angeles a po řadě nevýrazných rolí získala větší v seriálu Podnikavá dívka. Díky tomu si jí všimli filmoví tvůrci a nabídli jí roli v jejím prvním velkém filmu s názvem Demolition Man

Bullock má aktuálně na kontě nespočet snímků i seriálových rolí, jako Slečna drsňák však vešla do povědomí diváků po celém světě. Objevila se i ve snímcích jako Miláček, Předtucha, Debbie a její parťačky a v neposlední řadě také v netflixovém hitu Bird Box, který se pro svůj úspěch brzy dočká pokračování. Ačkoliv v kariéře se Sandře už dlouhá léta daří, její vztahy nikdy nedopadly dobře, a proto nemá vlastní děti. V roce 2010 si proto adoptovala syna Louise Bardo Bullocka a o 5 let později dceru Lailu.

Luxusní bydlení Sandry Bullock

Sandra Bullock si ještě donedávna užívala luxusu ve dvou nádherných přímořských domech v Georgii. K dispozici v nich měla přepychově vybavené koupelny, výhled na pláž a dokonce i vlastní posilovnu či hernu. Ani jeden z těchto domů však herečka už nechce, a proto je nabídla k prodeji. Nový majitel si je může koupit za 6 a půl milionu dolarů, v přepočtu tedy něco přes 147 milionů korun. Na to, jak Sandra v těchto domech žila, se podívejte v galerii.

Související články

Další články