Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Zvědavá velryba s mládětem se připluly podívat na turisty, nechaly se celé opusinkovat!

Velrybí matka v mohutné líbačce se zrzkou.
Zdroj: MailOnline
+ Další fotografie

Američtí turisté na lodi uprostřed vod kdesi v Mexickém zálivu zažili své druhé Vánoce, k jejich chatrné loďce se přiblížila třicetitunová velryba a její úmysly byly více než přátelské.

Velrybí matka a její zvědavé mládě, které připlulo okukovat lidi, se najednou vynořily z vody před zraky udivených výletníků jen proto, aby maminka řekla turistům ahoj a zároveň jim předvedla pyšně svého potomka.

Šokovaní lidé na tohle setkání budou mít doživotní vzpomínky nejen díky pohotovému fotografovi, který zachytil ty nejkrásnější okamžiky sblížení mezi člověkem a obrovským vodním savcem.

Vstřícná obryně se nechala od lidí pusinkovat a mazlit, jako by to byl snad jen nějaký gaučový pes a nikoliv zvíře velikosti menší ponorky, které když máchne ocasem, roztříští celou loď na třísky jedním vrzem. Navíc pózovala na fotkách jako veliká profesionálka a i s mládětem se opakovaně vynořovala nad hladinu, jen aby lidé měli záběry ze všech stran.

Teď nezbývá než doufat, že se přátelská velryba a její zvědavé mláďátko nestanou chtěným zbožím majitelů vodních světů, co by mazlivku chtěli odchytit a za její láskyplné pusinky vybírat těžké peníze.

Související články

Další články