Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Zápasník v piškotech: Růžový cukřík Attila Végh bojuje o titul krále parketu

V Let´s Dance se Attila ukázal tak, jak ho většina lidí vůbec nezná!
Zdroj: Se souhlasem TV Markíza
+ Dalších 5 fotografií
taneční show

Attila “Pumukli” Végh (36) je známý hlavně jako MMA zápasník, který má na svém kontě mnoho úspěchů. Porazil Karlose Vémolu v Zápase století, ale pyšní se i jako jediný ze zdejší scény titulem šampiona amerického Bellatoru. Podobné výkony jako v kleci teď podává i v taneční show Let’ s Dance vysílané na TV Markiza, kde Attila bojuje o titul krále tanečního parketu. Takhle ho rozhodně neznáte! 

Attila Végh je sice na první pohled tvrďák, ale v taneční show Let’ s Dance by do něj nikdo neřekl, že právě on v kleci porazil ty nejlepší zápasníky. Ve své MMA kariéře sklízí Attila úspěch za úspěchem. Je považován za nejlepšího slovenského MMA bojovníka všech dob, podařilo se mu získat titul v polotěžké váze americké organizace Bellator a dokázal porazit i Karlose Vémolu (36) v Zápase století.

Své zkušenosti předává dál a trénuje mnoho mladých úspěšných talentů na bojové scéně. O to spíše by do Attily málokdo řekl, že právě on bude jednou z nejvýraznějších tváří taneční show.

Attila Végh, jak ho neznáte!

I v taneční show Attila předvádí skvělé výkony. V soutěži veřejnost udivuje svými krouživými ladnými pohyby a díky svým kreacím v tangu či čače se nejspíš probojuje až do finále. V aktuální řadě soutěžního pořadu bojuje o titul krále a královny parketu se svou taneční partnerkou Eliškou,

Soupeří s dalšími tanečními páry, složenými ze známých tváří. Na parketě září například profesionální tenistka Dominika Cibulková nebo účastník Love Island Vilda Šír.

V posledním díle se Attila ukázal v růžové košili, piškotách na nohou a s úsměvem od ucha k uchu. Jeho výkon i vizáž vzbudily velké ohlasy. "Strašně jsem se nasmála, bylo to super! Attilka byl jeden velký růžový cukřík," komentovala fanynka pod fotkou na Instagramu.

Lidé ho obdivovali i za to, že se odhodlal vyjít ze své komfortní zóny. "Obdivuji tě, že jsi vyšel ze své komfortní zóny a snažíš se takto tancovat a bavit! Jsi super a držím palce!" zaznělo v komentářích.

Takhle známého bijce rozhodně neznáte! Posuďte sami v galerii.

Velkolepou taneční show Let´s Dance sledujte každou neděli od 20:30 na TV Markiza.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy