Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Attila překvapil na parketu: Taneček se mnou si za rámeček nedáš, směje se mu Newton

+ Dalších 5 fotografií

Attila Végh se od zápasu století, ve kterém uštědřil potupné K.O. Karlosu Vémolovi, moc k návratu do boje nemá. Místo toho aktuálně oslňuje Slovensko svými tanečními kreacemi v populární show Let's Dance. Amerického bijce Emanuela Newtona ale nepřesvědčil. Spíš naopak. MMA zápasník, který má z organizace Bellator s Véghem vyrovnané skóre 1:1 na vzájemné zápasy, si to s oblíbeným Slovákem nyní rozdá v boxu. Ve videu, které pořídila organizace Fight Night Challenge, slibuje Newton Véghovi tvrdé K.O.

Účast Attily Végha ve slovenské taneční soutěži Let's Dance mnohé pobavila. Ještě než vůbec začala, většina lidí zápasníka zavrhla s tím, že se bude na parketu pohybovat jako slon v porcelánu. Oblíbený Attila ale všem vytřel zrak a stal se senzací celého pořadu, má i šance na celkový triumf. Nadšení Slováků ale rozhodně nesdílí americký zápasník Emanuel Newton.

Ten má s Véghem společnou historii, protože se v americké organizaci Bellator utkali hned dvakrát. Jednou těsně prohrál a Attila pak slavil titul. Podruhé se potkali v jiných rolích. Slovenský zápasník obhajoval pás, zatímco Američan byl vyzyvatelem. Newton nakonec po kontroverzním rozhodnutí rozhodčích zvítězil a titulový pás svému soupeři uzmul. Jejich vzájemná bilance je tedy vyrovnaná.

Newton se směje Véghovi

Není tak divu, že se Newton těší, až se konečně rozhodne, kdo ze dvou borců je ten lepší. Dost možná i proto se Američan Véghovi za Let's Dance vysmál a slíbil mu trochu jiný taneček. "Prý jsi teď tanečník, no, my spolu tancovat nebudeme, možná kolem sebe budeme kroužit, ale hlavně budeme bojovat," hihňal se Newton. "A nepřijedu na taneček, ale dát ti knockout." Společně se totiž utkají v rámci události Fight Night Challenge, která nyní video s pobaveným Newtonem sdílela na Instagramu.​

Pro Végha bude mít duel, který byl už jednou zrušen kvůli covidu, speciální náboj. Po prohře s Američanem totiž slovenského bijce z Bellarotu vyhodili, přišla ztráta sebevědomí a další tři nepříjemné porážky v řadě. I proto má Végh svému starému nemesis co vracet.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy