Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Attila Végh ukázal dětský pokojíček pro syna: V tomto království si hoví malý Attilka

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
rodiče
Manželka Attily Végha Natália porodila bojovníkovi MMA minulý týden syna Attilu. Pyšní rodiče se pochlubili snímkem z porodnice a ukázali i dětský pokojíček pro své princátko. Natália a Attila ho barevně vyladili k dokonalosti. Je otázkou, zda ho Attila už využívá. Jelikož je mu pouze několik dní, dá se předpokládat, že je spíše v pokoji s maminkou a tátou.

Pokojík pro zápasníkova syna je laděn do modrošedých odstínů. Nechybí plyšová zvířátka na poličkách ani na kolotoči nad postýlkou. Maminka Natálka ukázala pokojík ještě před porodem a už tehdy byl připraven se vším všudy. Nechyběly plenky a plná skříň dětského oblečení.

Kromě postýlky je v pokojíku i komoda s přebalovacím pultem. Attilovo království vypadá jemně a něžně. Nic nenasvědčuje tomu, že tu bude vyrůstat syn zápasníka MMA.

Syn si dal na čas

Termín měla Attilova manželka mezi Štědrým dnem a Silvestrem. Malý syn se ale rozhodl, že nebude nikam spěchat a na svět přišel až šestý den v novém roce… „Nejkrásnější pocit na světě. Děkujeme Pánu Bohu. A Nátálce, mojí lásce. Splň sa my senil,“ napsal na Instagram Attila Végh ke snímku.

Zpráva o tom, že se Véghovi narodil vytoužený syn se bleskově roznesla všude.

Gratulace od rivala

Dostala se i ke Karlosu Vémolovi, který okamžitě reagoval na narození malého Attily. „Velká gratulace, šampione. Tobě, manželce i celé rodině. Hlavně ať jste zdraví, užívejte toho největšího štěstí. Ale potom zpátky do práce, protože nás čekají velké věci,“ vzkázal Vémola, kterého Attila porazil v nedávném souboji století.

Na fotografie Attilova pokojíčku se podívejte do galerie.

Související články

Další články