Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Victoria’s Secret mile překvapila zákazníky: Poprvé do kampaně zařadili plus size modelku

Zdroj: instagram
+ Dalších 6 fotografií
šokující
Značka Victoria’s Secret nyní všechny šokovala. Pro kampaň, na které spolupracují s jinou značkou, vybrali plus size modelku. Ali Tate Cutler se tak stává historicky první modelkou s většími křivkami, která kdy spolupracovala s Victoria’s Secret.

Oblíbená módní značka Victoria’s Secret nyní potěšila zákazníky. Představili totiž historicky první plus size modelku, která s nimi spolupracuje. Krásná Ali Tate Cutler se se svými kyprými tvary objevuje na propagačních materiálech značky. Ali nafotila snímky pro novou kampaň VS ve spolupráci se značkou Bluebella. Culter je opravdu krásná a málokdo by řekl, že váží pouhých 65 kilogramů. Její míry 91–84–112.

Pro všechny milovníky luxusního prádla Victoria’s Secret je to veliké překvapení, že plus size modelka byla zařazena do kampaně, protože marketingový ředitel Ed Razek byl vždy zásadně proti tomu. Jenže ten na konci srpna oznámil konec ve firmě, a tak to vypadá, že značku čeká zřejmě víc změn.

Před nedávnem se dokonce poprvé u Victoria’s Secret objevila i transgender modelka, což byl pro značku historický okamžik. Brazilská kráska Valentina Sampaio všechny ohromila svou krásou. Značka luxusního prádla je nyní určitě na dobré cestě v získávání nových zákazníků. Zařazení transgender a plus size modelky zatím sklízí jen samou chválu. Podívejte se do fotogalerie na první plus size modelku pro VS.

Související články

Další články