Litevská modelka Eva Believer je novou senzací ve světě a hlavně v Londýně, kde už se o ní začíná hodně mluvit. A nejen proto, že na fotkách vypadá tak dobře.

Eva je totiž plus size modelkou s velmi, ale opravdu velmi kyprými tvary, kterými uchvacuje nejen muže, ale i módní svět. A ten se začíná probouzet z letargie a ptát se sám sebe, proč mu takovou dobu dominovaly jen vychrtlé pakobylky, kost a kůže.

Ale to se už brzy úplně změní a my už jsme svědky tohoto přerodu, plus size modelky totiž začínají okupovat nejen okrajové fotky, ale útočí už rovnou i na obálky. Nedávno se jedna z nich objevila na titulce Sports Illustrated a nyní je potkáváme i na molech.

Jednoduše proto, že takový je reálný svět a takto vypadá většina žen, mají prostě tvary a obliny, které vypadají nádherně a dělají z žen ženy, a ne dvanáctileté chlapce po týdnu hladovění.

Evě bychom akorát doporučili nechat si shodit ty laciné blond vlasy a přestat si trhat obočí. Zatímco křivky v módě jsou, říznutí žiletkou do čela už určitě ne!