Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Mrkejte v galerii na ty ohromující tvary! Další plus size modelka dobývá přehlídková mola

Mrkejte v galerii na ty ohromující tvary! Další plus size modelka dobývá přehlídková mola
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Konec hubených modelek! Tahle kráska je v Londýně senzací a už pomalu dobývá celý svět, který patřil jen hubeným a dokonalým.

Litevská modelka Eva Believer je novou senzací ve světě a hlavně v Londýně, kde už se o ní začíná hodně mluvit. A nejen proto, že na fotkách vypadá tak dobře.

Eva je totiž plus size modelkou s velmi, ale opravdu velmi kyprými tvary, kterými uchvacuje nejen muže, ale i módní svět. A ten se začíná probouzet z letargie a ptát se sám sebe, proč mu takovou dobu dominovaly jen vychrtlé pakobylky, kost a kůže.

Ale to se už brzy úplně změní a my už jsme svědky tohoto přerodu, plus size modelky totiž začínají okupovat nejen okrajové fotky, ale útočí už rovnou i na obálky. Nedávno se jedna z nich objevila na titulce Sports Illustrated a nyní je potkáváme i na molech.

Jednoduše proto, že takový je reálný svět a takto vypadá většina žen, mají prostě tvary a obliny, které vypadají nádherně a dělají z žen ženy, a ne dvanáctileté chlapce po týdnu hladovění.

Evě bychom akorát doporučili nechat si shodit ty laciné blond vlasy a přestat si trhat obočí. Zatímco křivky v módě jsou, říznutí žiletkou do čela už určitě ne!

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy