Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Disney princezny jak je svět neviděl: Krásné plus size modelky se navlékly do kostýmů

Disney princezny jak je svět neviděl: Krásné plus size modelky se navlékly do kostýmů
Zdroj: IG: @flashesofstyle
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Jak jistě všichni znáte Disney pohádky, všechny princezny jsou v nich krásné, bez jakékoliv chybičky a hlavně - drobné a štíhlé. Ale co když se do kostýmů navléknou plus size modelky, které jen tak neskryjí bujné poprsí nebo široké boky? I tak to vypadá skvěle. Podívejte se do naší galerie.

Na Instagramu rozjela #PlusSizePrincessChallenge modelka Heather Traska. "Když jsem vyrůstala, vždy jsem snila o tom být princeznou. Společnost mě však rychle naučila, že princezny v mé velikosti rozhodně nejsou. Ve zkratce, odmítám se řídit podobnými limity," rozhodla se plus size modelka a za pomoci svých kamarádek vytvořila onu výzvu.

A slečen se zapojilo dost. V galerii můžete spatřit mnoho oblíbených Disney princezen, ať už jde o Bellu z Krásky a zvířete, Jasminu z Aladina nebo dokonce Ariel z Malé mořské víly. Modelky si s kostýmy i snímky vyhrály a rozhodně se nebály ukázat přednosti i nedostatky. Skvěle tím posunuly sebevědomí mnoha žen, které si také od malička přejí být princeznami.

S naší galerií a šikovnými modelkami si můžete navíc připomenout, jak je důležité mít se rád a jaké disneyovky máte nejraději!

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy