Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Dcera Cindy Crawford vyrostla: Kaia (18) je krásnější než maminka za dob slávy

+ Dalších 11 fotografií
svůdná Kaia
Módní ikona devadesátých let Cindy Crawford (53) je jednou z nejúspěšnějších modelek vůbec. A vypadá to, že už má svou nástupkyni. Její dcera Kaia Gerber (18) vyrostla do krásy a jde v maminčiných stopách. Přehlídková mola jsou jí víc než blízká.

Cindy Crawford je jednou z nejpopulárnějších modelek a v devadesátých letech byla královnou přehlídkových mol. Patři mezi nejžádanější modelky světa a jak se říká, jablko nepadá daleko od stromu. A to je přesně případ Cindy a její dcery Kaiy Gerber.

Kaia se totiž také promenáduje po přehlídkových molech předních módních značek a vždy jen září. Je velmi žádanou modelkou. Například byla součástí módní přehlídky značky Moschino a pracovala i s módním guru Karlem Lagerfeldem (†85), který bohužel v únoru zemřel.

Před měsícem svůdná brunetka oslavila osmnácté narozeniny a k narozeninám dostala opravdu krásný dárek. Bylo jí nabídnuto, aby se objevila na obálce časopisu Vogue a to se neodmítá. Kaia je krásná po mamince a člověk by i řekl, že vypadá lépe, než Cindy za dob své největší slávy. Nevěříte? Zhodnoťte sami a podívejte se do fotogalerie, jak krásná Kaia je.

Mohlo by vás zajímat

Další články