Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Australanka s českými kořeny uvádí fanoušky do varu. Díky famózním křivkám vydělává miliony

Jem Wolfie: Modelka s českými kořeny vydělává miliony
Zdroj: Instagram/Jem Wolfie
+ Dalších 8 fotografií
Modelka

Vydělat téměř milion dolarů měsíčně? Pro influencerku Jem Wolfie žádný problém. Devětadvacetiletá kráska s českými kořeny je desátou nejvýdělečnější osobou na portálu Onlyfans, za což vděčí především svým křivkám. Wolfie se totiž živí i jako fitness instruktorka, a tak se může chlubit perfektní postavou, kterou zdobí velké poprsí a pořádně pevný zadeček. Není tak divu, že má miliony followerů. 

Jem Wolfie (29) je modelka, fitness instruktorka, kuchařka, podnikatelka a především influencerka. Rodačka z australského Perthu, která má českého otce, se vždy chtěla stát modelkou, věnovala se ale spíš sportu. V roce 2013 ale zjistila, že obojí se dá lehce skloubit na sociálních sítích. Začala tak přispívat na Instagram.

Milovnice basketbalu

Wolfie enormní rychlostí nabrala stovky, tisíce a následně i miliony sledujících. Jen na Instagramu to bylo podle portálu Best Toppers v roce 2019 neuvěřitelných 2,7 milionu followerů. Jejich srdce si modelka získala sexy fotkami v přiléhavém oblečení či plavkách. Není tajemstvím, že za popularitu vděčí svým křivkám. Instagramu ale přišly snímky příliš odvážné a porušující pravidla a zásady platformy. Wolfie tak o svůj účet přišla, ale ne na dlouho.

Wolfie mimo jiné prorazila i na portálu Onlyfans, kde sledující platí za exkluzivní obsah. Wolfie si účtuje za své sledování poplatek 5 dolarů měsíčně. Díky obrovské popularitě a fanouškovské základně si přitom před zdaněním vydělá téměř milion dolarů za jediný měsíc.

Wolfie není jen influencerkou, ale také šéfkuchařkou a zakladatelkou firmy na přípravu jídel. Mimo to je atletkou a osobní trenérkou. V minulosti se věnovala závodně basketbalu, nyní ho má jako koníček, protože se v minulosti vážně zranila. I tak jí ale na fotkách často uvidíte s basketbalovým míčem v rukách.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy