Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tenhle týden patřil na sociálních sítích sexy fotkám, tady jsou ty nej!

Rihanna v plavkách a se šátkem na hlavě, pokoušející se o zamyšlený
pohled.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Tento týden byl na sociálních sítích hodně plodný na fotografie krásných sexy kočiček, tak se pojďme podívat, kdopak se nám zase vyprsil.

Sjeli jsme Instagram, Facebook a Twitter a vybrali pět kočiček, které během tohoto týdne nahrály na své účty na sociálních sítích fotky, které by neměly zůstat bez povšimnutí.

Hodně překvapila modelka Bar Refaeli, což je bývalá přítelkyně oscarového smolaře Leonarda DiCapria, jež se pochlubila hodně žhavou fotkou, na které jí evidentně chybí dolní část spodního prádla!

Vaše oblíbenkyně Emily Ratajkowski nezůstala pozadu a ukázala se jen v kalhotkách a tričku s dlouhými rukávy. Musíme říct, že by se ale Emily mohla trochu najíst, její nožky začínají vypadat trošku jako nohy záchodového pavouka.

Bez oblečení se také předvedli noví andílci Victoria's Secret. Jak je vidět, z kampaně za modelky s přirozenějším tělem si toho společnost moc k srdci nevzala.

V bílých plavkách s typickým tetováním pod prsy přispěchala i Rihanna, u té už jsme ale viděli v podstatě všechno, takže ji dáme do galerie jen proto, že se na ni celkem hezky dívá.

V zajímavém modelu se vyprsila na Instagramu také Kelly Brook. Kelly je populární právě díky svým oblejším tvarům, na nichž vynikne spodní prádlo mnohem lépe než na kostnatých modelkách. Kráska, pravidelně se objevující v pánských magazínech, má teď pár kilo navíc, ale to jí na kráse pranic neubírá.

A co by to bylo za výběr, kdyby v něm chyběla prsa Nicki Minaj!

Související články

Další články