Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Šeredové vztah nezachránilo ani její sexy tělo. Buffon poprvé promluvil o rozvodu. Co přiznal a co bylo tabu?

Manželství Aleny a Gigiho je v troskách.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Už před několika týdny prosákla do médií zpráva o rozpadajícím se manželství Aleny Šeredové (36) a fotbalisty Juventusu Gianluigiho Buffona (36), kterého italská média nachytala, jak si užívá s televizní moderátorkou Ilarií D'Amico (40).

Podle revue.idnes.cz teď poprvé potvrdil Buffon rozchod stanici Sky TV, kde v rozsáhlém rozhovoru Aleně poděkoval. „Alena je ve velmi choulostivé situaci, přesto mi za žádnou cenu nechce dělat problémy. Její chování je jen těžko ocenitelné. Mohu jenom říct, že si opravdu vážím všeho, co pro rodinu dokáže obětovat,“ uvedl v televizi kapitán fotbalového týmu bez toho, aniž by se zmínil o své avantýře.

Šeredová zatím stále mlčí. Pár se sice společně ukazuje na veřejnosti a vše vypadá na velmi přátelské úrovni, ale právě „Šeredka“ je teď v situaci, kdy ona je „ta podváděná“. Na druhou stranu je ve hře jmění v hodnotě 500 milionů korun, takže i proti takové nevěře bude asi potřeba zamhouřit oko.

Související články

Další články