Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Chcete chlapa? Musíte hrát blbku, chytrost neletí. Já vám to vysvětlím

Dominika ví, jak dosáhnout toho, čeho chcete, a ráda vám k tomu pomůže
svými radami také.
Zdroj: archiv Dominika Myslivcová
Holky, je vám 20, 30, 40, jste sexy a pořád nemáte chlapa? Jo, chápu, že vás to už možná vážně sere, být pořád singl, jako kůl v plotě, ale někdy je to vážně lepší.

Jak jsem psala 11 důvodu, proč je lepší být nezadaná (kdo nečetl, okamžitě přečíst!), a no stress! Ale když už jsme u toho… Proč vás muži obcházejí obloukem, i když jste sexy kost? Možná je to tím, že jste až moc chytré a soběstačné a muži se vás „bojí".

ANO, hodiny a hodiny na různých přednáškách, neskutečné dření ve fitku, práce, abyste se konečně dostala na výsluní jak po pracovní stránce, tak po vizuální, je vám prostě k hovnu. Muž si totiž raději vybere tu méně schopnou, chytrou, krásnou, soběstačnou… A víte proč? Kvůli svému egu, tento typ ženy mu dá totiž pocit, že je užitečný a že ona by to bez něj nezvládla, a jeho ego tak roste rychlostí větru.

Ehmm, aby to tady zas někdo blbě nepochopil a neměl pak potřebu psát komentáře, co to tady píšu za blbosti (čemuž se stejně nevyhnu, protože někteří mé články hodnotí, jako bych psala někde do hospodářských nebo intelektuálních novin, a ne bulváru… Navíc jsem Dominika Myslivcová, takže máte právo mě hejtovat a nadávat, lichotí mi to :-) <3 ), kde jsem to byla… JO. „Jednoduchá slečna” – tím nemyslím nějakou negramotnou buranku, která neumí napočítat do pěti. Ale vážně si toho zkuste všimnout sami. Já jsem nad tím přemýšlela právě minulý týden, mám pár kamarádek, kterým je přes třicet a jsou singl a většinou jsou to manažerky, právničky, doktorky atd. Jako opravdu šoky :-))

Jo, jinak malá vsuvka o vaší milované Pinkslivcové. Stále si užívám života (jak jinak). Nedávno jsem měla svůj maturitní ples, který jsem musela pořádně zapít, jelikož je to poslední velká akce před maturitou. Ano, měla jsem maturovat minulý rok… Ne, že bych zkoušky neudělala, ale ani jsem u nich nebyla a přesunula to na další rok. Ani ten ples jsem minule nestihla, protože jsem byla někde na dovči, ale co… Aspoň mám status studenta. No co se akce týče, tak to bylo velké, přišel zbytek mého Myslivcovic gangu (mamka a mladší sestra). My tři to umíme opravdu pořádně rozjet, víc rozebírat nebudu, protože ne každý by strávil celý tento AHOL večírek. Prostě party, jak se sluší a patří. Měla jsem krásné červené dlouhé šaty z ostravského salónu „Top nevěsta”, a dokonce i PSANÍČKO, ne svou milovanou Prada kabelku nebo jiné. Ach, byla jsem klenot plesu, společně s mladší sestrou, která roste jak z vody a prý už jsme k nerozeznání… Co myslíte, je tam podoba? :-)) V příštím růžovém deníčku se těšte na video, jak se blondýna šrotí na maturitu!

Čauky mňauky!

Související články

Další články