Čauky mňauky,

dnes mám pro VŠECHNY nezadané mladé slečny, rozvedené starší ženy a vdovy pár bodů, „proč je lepší být nezadaná“. Mám za sebou čtyřletý vztah, je to sice už nějaký ten pátek, ale prostě se s vámi MUSÍM podělit o mé „osamocené“ pocity…

1. Klasika… Jsi volná jako pták. Můžeš jít, kam chceš, kdy chceš, být s kým chceš, přijít v kolik chceš a nikdo tě nebude bombardovat otázkami. S kým jsi byla, co jsi dělala, proč si přišla tak pozdě…

2. Nemusíš vstávat o půl hodiny dřív než on, aby ses upravila, než se probudí, lehla si zase zpátky a „předstírala”, že jsi po probuzení prostě přirozeně krásná.

3. Tak tenhle bod mě osobně potěšil snad nejvíc. Zrušení kódu na Iphonu! Můžeš si psát, s kým chceš, co chceš, a nemusíš mít strach, že ti tvoje „drahá“ polovička večer, když spíš, vleze do telefonu a projede naprosto vše, co tam máš…

4. Nemusíš vůbec přemýšlet, jaké si vzít spodní prádlo, kdyby „náhodou”, prostě si vezmi klidně kalhotky sunday-monday nebo ty velké bombarďáky na stažení postavy.

5. Nikdo nebude neustále řešit, že máš doma nespočet kabelek a že NUTNĚ POTŘEBUJEŠ novou. Prostě tohle chlapi nikdy nepochopí, že přece vyšla nová kolekce.

6. Nemusíš si holit nohy, podpaží a ostatní části těla.

7. Žádná tvoje kámoška nemůže přijít s „novinkou”, že tvou lásku viděla včera v baru plazit se po „té” nebo „té”, protože ty přece žádného přítele nemáš.

8. Každý večer se můžeš úplně klidně dívat na Sex ve městě, bez jakýchkoliv scén, že se hraje semifinále, čtvrtfinále, finále a podobné blbosti v Lize mistrů.

9. Prkýnko se samo od sebe nezvedá a je při probuzení VŽDY dole a kolem záchodu nenacházíme potopu v podobě „miláčku, netrefil jsem se”.

10. Když už máš OPRAVDU na nějakého toho chlapa náladu, tak stačí jen nahodit podpatky, výstřih, sexy obličej, jít do baru, kde chlapů budeš mít na každém prstě 10 a užívat si lichotky, jak jsi úžasná a neodolatelná (bez stresů, že by ti mohl stát za zadkem přítel).

11. Máš čas na všechny svoje kámošky a hlavně na sebe, můžeš se rozmazlovat, chodit na nehty, do fitka, solárka, vlasy, kosmetiku atd. A přitom neposlouchat větu: „Hm, pro koho chceš být jako krásná, máš někoho jiného?!”

Takže, holky, jestli jste taky zrovna nezadané, vůbec se nestresujte a užívejte života. Tak jako já!

Vaše blonďatá růžová Dominička