Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Česká influencerka a modelka Dominika Myslivcová se narodila 6. září 1994 v Ostravě. Známá začala být díky svému populárnímu blogu, který začala psát už v 11 letech. V roce 2022 se zapojila do reality show Like House 3.

Kariéra

Její blog se celý za začátku točil kolem sběru plyšáků. Postupem času se ale Dominika začala stylizovat do role oživlé panenky Barbie a blog se více stočil k módě a kosmetice. "Blog mi sloužil spíše jako deníček. Později jsem zde začala přidávat různé soutěže, animace, obrázky a fotoromány," prozradila.

Dominika Myslivcová se postupně stala známou blogerkou a youtuberkou, objevila se jako host v několika pořadech, v šoubyznysu se zkrátka cítí jako ryba ve vodě. Veřejnosti předává svůj obraz blondýnky v růžovém.

V posledních letech Dominika provokuje především na sociálních sítích. Na Instagramu měla v létě 2023 přes 355 tisíc fanoušků, kterým pravidelně ukazuje zákulisí svého života. A jejich počet dál roste. Dominičin profil patří mezi jeden z nejsledovanějších v ČR. Daří se jí i na dalších sociálních sítích. Její YouTube kanál má více než 276 tisíc odběratelů.

Osobní život

Dne 22. srpna 2023 Dominika Myslivcová a její partner Zdeněk přivítali na světě svého prvorozeného syna, který od nich dostal jméno Derian.

Profily na sociálních sítích

Články