Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Česká blogerka a modelka Dominika Myslivcová se narodila 6. září 1994 v Ostravě. Známá začala být díky svému populárnímu blogu, který začala psát už v 11 letech. V roce 2022 se zapojila do reality show Like House 3.

Kariéra

Její blog se celý za začátku točil kolem sběru plyšáků. Postupem času se ale Dominika začala stylizovat do role oživlé panenky Barbie a blog se více stočil k módě a kosmetice. "Blog mi sloužil spíše jako deníček. Později jsem zde začala přidávat různé soutěže, animace, obrázky a fotoromány," prozradila.

Dominika Myslivcová se postupně stala známou blogerkou a youtuberkou, objevila se jako host v několika pořadech, v šoubyznysu se zkrátka cítí jako ryba ve vodě. Veřejnosti předává svůj obraz blondýnky v růžovém.

V posledních letech Dominika provokuje především na sociálních sítích. Na Instagramu má přes 250 tisíc fanoušků, kterým každý den ukazuje zákulisí svého bohémského života. A jejich počet dál roste. Dominičin růžový profil (jiná barva se na něm záměrně nevyskytuje) tak patří mezi jeden z nejsledovanějších v ČR. Daří se jí i na dalších sociálních sítích. Její YouTube kanál má více než 275 tisíc odběratelů.

Profily na sociálních sítích

Články