Čauky mňauky, lásky!

Vzpomínáte na článek o Ostravě, kde jsem se vyjádřila o tom, že nemá úroveň?

Jestli ano, tak chci říct, že mě stále nic nepřesvědčilo, že je tomu jinak, pořád tady žiju, takže moc dobře vím, o čem mluvím. Vše je ve starých kolejích, stále nepostavili obchody jako Louis Vuitton a Dior, holky své fejkové kabelky nevyměnily za pravé a hlavně ten noční život tady stále vázne, na Stodolní prostě umřel pes, už ani ti Poláci nejezdí.

Ale aspoň jednou ročně se i tady u nás „v Polsku" konají skvělé VIP party, které nám tu úroveň dost zvedají, a to je např. 1. Benefiční ples Rotary Clubu Ostrava City, který s velkou parádou navštívila i má blond maličkost. Generálním partnerem byl Aleš Buksa a veškeré výtěžky z akce byly věnovány pro charitativní účely, takže jsem z toho měla i dobrý pocit, že se nejdu jen napít a najíst.

Na ples jsem šla v domnění, že to bude taková ta typická nudná snobská party, ale byla jsem vážně mile překvapená. Bylo to vše, jen ne nudné. Prostě byla to dost dobrá party!

Šampáňo teklo proudem, luxusní raut, při dražbě se vybralo na charitu přes 200 000 Kč! (Ne, Dominiku Myslivcovou nedražili, jen sochy a obrazy.) Pak zapěl Míša David se svými klávesy Céčka (tím nemyslel velikost mých prsou) a nakonec přijela i Helenka Vondráčková s Luckou Bílou a Terezkou Kerndlovou jako Travesti (takové nohy jste ještě neviděli, polovina sálu jen tiše záviděla), takže jsme tam byly samé celebritky.

No co vám mám povídat, prostě akce na úrovni. A vážně nemůžu opomenout můj outfitek, ve kterém jsem na ples vplula. Překvapivě jsem na sobě neměla nic růžového, tedy aspoň to nešlo vidět. Ples jsem pojala odvážně a přišla s výstřihem bez vrchního spodního prádla, podle pohledů některých manželek soudím, že nebyly moc nadšené, ale zato muži se nemohli vynadívat, takže mě přesvědčili, že to byla dobrá volba a vše je tak, jak má být.

Až na malou nehodu se psaníčkem, které jsem nechala v taxi, bylo prostě vše tip top.

Takže, Ostravooooo, víc takových akcí a víc pozvánek pro mě!

Vaše Dominička