Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

První dárek pro dceru: Karlos Vémola se pochlubil, čím Lilinku bude rozmazlovat

Zdroj: archiv
+ Dalších 24 fotografií
RODINA
Slovenská playmate Lela Ceterová (30) prožívá nejhezčí období v životě ženy. Se svým partnerem Karlosem Vémolou (34) očekávají radostnou událost. Lela je v pátém měsíci těhotenství a bude to holčička. Karlos se teď pochlubil prvním dárečkem pro jejich společnou dceru.

Karlos se aktuálně soustřeďuje na listopadový zápas. Ale když najde ve svém tréninkovém programu chvilku, neváhá se pořádně praštit přes kapsu a koupit dárek pro svou očekávanou dceru. „Dárek pro Lilinku,“ okomentoval snímek s plyšovou hračkou, na kterém Karlos působí velmi rozněžněle.

Vémola se tak brzy stane podruhé otcem. Teď eXtra.cz popsal své pocity. „Těším se, to je jasný. Mám ale hlavně radost, že jsem to slíbil Lele a doručil jsem, co jsem slíbil. Každý chlap by chtěl kluka, ale až se to narodí, tak se to nejspíš změní. Ty dcery jsou víc k těm tátům,“ svěřil své emoce Karlos.

Zápasník se se svou partnerkou domluvili, že pokud se jim narodí kluk, volba jména bude na Karlosovi, v případě holčičky o jméně rozhodne jeho partnerka. Doporučení jí ale dal… „Jméno je v režii Lely. Myslím si, že naše dítě by mohla pojmenovat jako Lela. Sama se jmenuje Lenka, ale nikdo ji nezná jako Lenku, všichni jí říkají Lela, takže Lela by bylo hezké jméno pro naši dceru. Ale nechávám to čistě na ní.“ Teď je jasné, že dcera bude Lili.

Vémolu čeká v listopadu zápas v O2 areně, která bude hostit česko-slovenský souboj století. Tváří v tvář se v oktagonu Vémola postaví slovenské legendě Attilu Véghovi. „Mám jasně nastavený cíl, že jsem československá jednička," dal najevo, že je přesvědčen o svém vítězství.

label alt

Co jste možná o Karlosu Vémolovi nevěděli

Co jste možná o Karlosu Vémolovi nevěděli:

  • Jako první Čech se dostal do prestižní organizace Ultimate Fighting Championship (UFC).
  • Je držitelem několika titulů ve střední a v polotěžké váze, a to jak v anglických, tak českých organizacích. Svůj první profesionální MMA zápas měl v roce 2008. Rychle nabyl neporažený rekord 7–0, kdy zápasil v anglických organizacích Cage Fighters Championship a Ultimate Challenge MMA. Trénuje v anglickém klubu London Shootfighters.
  • Je otcem syna, kterého vychovává jeho bývalá partnerka v Londýně. Vémola žije střídavě v Londýně a v Praze. Jeho koníčkem je chov velkého množství druhů vzácných motýlů a ryb, převážně žraloků. Má také psa a krokodýla, kterého koupil pro svého syna.

Zdroj: https://www.extra.cz/…pro-holcicku

Více o tématu

Související články

Další články