Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Záhada Vémolova vítězství: Šťastný Karlos slíbil Véghův skalp kumpánovi Rittigovi

Karlos Vémola nedá na Iva Rittiga dopustit.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 17 fotografií
Vděk

Ze sobotního vítězství Karlose Vémoly nad Attilou Véghem se zcela jistě nejvíce radovala jeho žena Lela Ceterová, kroky slavného bijce z oktagonu přesto vedly za někým jiným. Legenda české MMA scény totiž z klece zamířila přímo za svým blízkým kamarádem Ivem Rittigem, čehož byla redakce eXtra.cz svědkem. Právě jemu totiž své vítězství měl slíbit. Nutno ale říct, že není divu. Nebýt kontroverzního podnikatele, Vémola by v Oktagonu nikdy takovou kariéru nejspíš neudělal. 

Konec. Karlos Vémola ukončil svou hvězdnou kariéru v MMA a to vítězně, když v sobotu večer v po strop zaplněném slávistickém stadionu ve druhém kole uškrtil Attilu Végha. A ze svého triumfu se neradoval jenom se svou ženou Lelou Ceterovou, která s ním slavila přímo v kleci, ale i s Ivem Rittigem, který mu jako vždy fandil z první řady.


Vémola výhru slíbil Rittigovi

„Je to tam. Jak jsem slíbil, tak jsem udělal,“ raduje se Vémola na videu, které Rittig zveřejnil na svém Instagramu. Zvláštní je, že zatímco jeden by čekal, že mu bude kontroverzní podnikatel gratulovat, naopak Vémola mu ještě děkuje.

Otázkou je, za co Vémola v den, kdy se mu splnil pět let starý sen, kdy si po drtivé porážce s Véghem usmyslel, že musí svého soka dotlačit k odvetě, Rittigovi děkoval.

Právě svůj vztah s kontroverzním podnikatelem před časem Karlos rozpitval v rozhovoru pro Prostor X. Naznačil, že nebýt Rittiga, nejspíš by v Oktagonu nebyl, a pokud ano, tak za zcela jiných a pro něj nevýhodných podmínek.Lepší podmínky v Oktagonu

Když jsem zápasil v XFN, měl jsem plno nabídek od Ondry Novotného, ale nikdy jsme se nedohodli. Až pak přišel Ivo a řekl: Já tomu sportu rozumím a pokusím se ti teď vyjednat dobrou smlouvu s Oktagonem,“ popsal zákulisní jednání Vémola s tím, že pak mu přistála na stůl lukrativní nabídka.

„Když mi ukázal nabídku od Oktagonu, přišlo mi to až moc hezký. Ivo řekl: I kdyby to takhle nefungovalo, já se ti zaručím svýma osobníma penězma, protože já když něco řeknu, nejede přes to vlak,“ odhalil Karlos, kterému nakonec Rittig dokonce osvědčil svatbu.

Vémolova řeč po zápase:


Ivo Rittig je kontroverzní podnikatel, který je zmiňovaný v řadě skandálů. Pravomocně odsouzený byl jenom jednou, a to za krácení tržeb v samoobsluze, kde dělal vedoucího. V posledních letech bylo jeho jméno skloňováno nejčastěji v souvislosti s korupčními kauzami, například podezřelé zakázky pražského dopravního podniku či obchody s fotovoltaickými parky. Vémola ale svého mecenáše brání. „Za mě je Ivo skvělý, férový člověk,“ dodal Karlos.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy