Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Karlos Vémola nešetřil emocemi: Promluvil o porodu Lely, ale i jménu pro holčičku

Zdroj: archiv
+ Dalších 23 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Slovenská playmate Lela Ceterová (30) prožívá nejhezčí období v životě ženy. Se svým partnerem Karlosem Vémolou (34) očekávají radostnou událost. Lela je v pátém měsíci těhotenství a bude to holčička. Respektovaný zápasník MMA redaktorovi eXtra.cz prozradil výběr jména, ale také to, jestli bude u porodu...

Lela nedávno odhalila pohlaví miminka, které očekává s uznávaným zápasníkem. Vémola se tak brzy stane podruhé otcem. Teď eXtra.cz popsal své pocity. „Těším se, to je jasný. Mám ale hlavně radost, že jsem to slíbil Lele a doručil jsem, co jsem slíbil. Každý chlap by chtěl kluka, ale až se to narodí, tak se to nejspíš změní. Ty dcery jsou víc k těm tátům,“ svěřil své emoce Karlos.

Zápasník se se svou partnerkou domluvili, že pokud se jim narodí kluk, volba jména bude na Karlosovi, v případě holčičky o jméně rozhodne jeho partnerka. Doporučení jí ale dal… „Jméno je v režii Lely. Myslím si, že naše dítě by mohla pojmenovat jako Lela. Sama se jmenuje Lenka, ale nikdo jí nezná jako Lenku, všichni jí říkají Lela, takže Lela by bylo hezké jméno pro naši dceru. Ale nechávám to čistě na ní.“

Vémolu čeká v listopadu zápas v O2 Areně, která bude hostit česko-slovenský souboj století. Tváří v tvář se v oktagonu Vémola postaví slovenské legendě Attilu Véghovi. „Mám jasně nastavený cíl, že jsem československá jednička… Tímto zápasem to uzavřu a bude následovat v případě vítězství titulový zápas do 84 kilogramů. Následovat bude zápas s nějakým jménem, které v Česku ještě nebylo. Tak to mám nastavené,“ promluvil Karlos směrem k chystanému duelu.

Po zápase ho ale čekají zase starosti o milovanou partnerku, která se pomalu připravuje na porod. A Karlos u něj možná bude. „U porodu nemusím být, ale pokud na tom bude Lela trvat, tak tam samozřejmě budu. U porodu už jsem byl, když se mi narodil syn, ale je to spíš ženská záležitost, nebylo to nic pro mě. Ale když Lela bude chtít, abych tam byl, budu tam,“ dodal Karlos Vémola.

Co jste možná o Karlosu Vémolovi nevěděli:

  • Jako první Čech se dostal do prestižní organizace Ultimate Fighting Championship (UF­C).
  • Je držitelem několika titulů ve střední a v polotěžké váze, a to jak v anglických, tak českých organizacích. Svůj první profesionální MMA zápas měl v roce 2008. Rychle nabyl neporažený rekord 7–0, kdy zápasil v anglických organizacích Cage Fighters Championship a Ultimate Challenge MMA. Trénuje v anglickém klubu London Shootfighters.
  • Je otcem syna, kterého vychovává jeho bývalá partnerka v Londýně. Vémola žije střídavě v Londýně a v Praze. Jeho koníčkem je chov velkého množství druhů vzácných motýlů a ryb, převážně žraloků. Má také psa a krokodýla, kterého koupil pro svého syna.

Související články

Další články