Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pavlínka (25) z MasterChefa je na dně: Cítila se, jako když jí chlap uteče od oltáře

Pavlínka (25) z MasterChefa je na dně: Cítila se, jako když jí chlap uteče od oltáře
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 18 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Poslední dva dny plní sociální sítě vlna hateů na adresu Pavlíny Lubojatzky z kulinářské show MasterChef Česko. Stalo se tak poté, co mladá blondýnka vyhrála výzvu a její bagetu nyní nabízí fastfoodový řetězec Bageterie Boulevard. Řada diváků však zrovna Pavlíně nefandí a ani jí výhru nepřeje, což jí dávají silně najevo. Její spolusoutěžící reakce lidí nechápou.

Většině lidem vadí vulgární projev drobné blondýnky a její vystupování, které na mnohé působí hystericky. Pavlína tak sice může na veřejnost působit, ale v jádru je to křehká dívka, která si kritiku bere velmi k srdci. „Pavlínka je uzlíček emocí a ten nápor negativních komentářů neunesla. Je toho na ni moc. Ačkoliv je MasterChef již měsíce dotočený, celý štáb se jí snaží být nápomocný,“ řekl exkluzivně pro eXtra zdroj z TV Nova, který je u natáčení show MasterChef.

Pavlína měla z výhry ve výzvě nefalšovanou radost. „Pavlínka se hrozně těšila na moment, až to bude moci lidem oznámit a oni pak budou moci ochutnat její bagetu,“ dodal zdroj. Místo slov chvály se však blondýnka dočkala pořádné vlny kritiky…"Je to, jako když se chystáte na svatbu, všechno nasvědčujete tomu, že svatba bude skvělá a manželství také, a váš milovaný vám před oltářem nakonec řekne: Ne. Tak asi takový šok to pro Pavlínku byl. Upřímně nikdo z nás si tohle nedokázal představit.“

Stmelení kolektivu

„Kritika zasáhla všechny soutěžící a celou partu to stmelilo. Není jim tato situace jedno a sami tento lynč na Pavlínku nechápou,“ řekl zdroj ze zákulisí pořadu.

Pro fanoušky pořadu patří Pavlína mezi nejméně oblíbené účastníky soutěže. V zákulisí tomu však bylo právě naopak. „Byla jedním z nejvýraznějších prvků, často dělala zábavu. Její upřímnost nejen ve zpovědnicích, ale i k ostatním soutěžícím jí přinesla i pevná přátelství. Pavlína rozhodně nebyla v kolektivu vnímaná jako intrikánka, ale spíš jako někdo, kdo přišel vyhrát soutěž. A ačkoli to někomu ze začátku nemuselo být po chuti, po čase pochopil, že se na ni za to nemůže zlobit, protože si chce jen splnit sen. Zkrátka od začátku k tomuto formátu přistupovala jako k show a hře, kterou chce vyhrát,“ sdělil eXtra zdroj ze zákulisí pořadu.

Odpověď haterům

Sama Pavlínka se snažila s hatery poprat a na svém profilu poslala kritikům jasný vzkaz. Více se dočtete zde.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy