Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dcera Lilie a Karla Janečka slaví 2 roky: Rozkošná Isabella si oslavu pořádně užila

Dcera Lilie a Karla Janečka slaví 2 roky: Rozkošná Isabella si oslavu pořádně užila
Zdroj: Karel Janeček archiv
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Karel Janeček (46), matematik, pedagog a bojovník proti korupci, má dohromady čtyři nádherné děti. Nejmenší Isbaella Janečková, kterou má Janeček s manželkou Lilií Khousnoutdinovou (31), oslavila druhé narozeniny a rodinnou oslavu si užívala po svém.

Karel Janeček (46) má dvě dcery Viktorii a Amálii s exmanželkou Michaelou Janečkovou, syna Yanise Janečka s matematičkou Mariem Mhadhbi a dceru Isabellu Janečkovou s manželkou a současnou partnerkou, půvabnou Lilií Khousnoutdinovou

Nejmladší členka jejich velké rodiny, dcerka Isabellka, oslavila druhé narozeniny a náramně si je užila. Dostala od rodičů krásný dort a otec Karel Janeček se nechal dcerou pomalovat. Zatím to vypadá, že blonďatá Isabella má talent na umění, ale kdo ví.

Samotný Karel Janeček se už v minulosti nechal slyšet, že jejich dcera byla počata na velmi výjimečném místě. "Naše milovaná Isabellka byla počata naprosto výjimečným způsobem s několikatýdenní přípravou na jedinečném místě v buddhistickém klášteře Tygří hnízdo. Věřím, že jí to dává obrovskou sílu do života,“ prozradil ve společném videu s Lilií.

Zároveň dodal, že je to poprvé v životě, co se rozhodl pro skutečnou věrnost. "Pro věrnost v lásce, ale i pro věrnost fyzickou. Jsem přesvědčen o tom, že to zvládnu," vyznal se z pocitů své půvabné manželce.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy