Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lilia Khousnoutdinova navzdory koroně vyrazila do Francie: Relax na venkově a hrátky ve vlnách

Lilia Khousnoutdinova navzdory koroně vyrazila do Francie: Relax na venkově a hrátky ve vlnách
Zdroj: Lilia Khousnoutdinova archiv
+ Dalších 9 fotografií
dovolená
Lilia Khousnoutdinova (31) se dlouhodobě věnuje ženské, partnerské a reprodukční tematice a pro spoustu žen je vzorem. Veškerou svoji energii dává partnerka Karla Janečka (47) do rodiny a práce, ale vždy se snaží najít si alespoň chvíli času pro sebe. Navzdory současné špatné situaci ohledně koronaviru vyrazila se skupinkou jí blízkých žen do Francie.

Spoluautorka několika knih či kolekce šperků, manželka matematika a filantropa Karla Janečka (47) Lilia Khousnoutdinova si letošní prázdniny užila v co nejklidnějším a odpočinkovém duchu. Navzdory koronavirové krizi na konci léta vyrazila na dovolenou se svými kamarádkami.

"Byla jsem ve Francii, převážně po stopách Máří Magdalény. Tedy na místech, kde působila po ukřižování Ježíše. Byla jsem se skupinou mně blízkých žen," popsala redakci eXtra.cz dojmy z dovolené Lilia.

Sympatická Lilia omezení kvůli covidu vnímala ve Francii jen částečně, protože většinu času trávily dámy na venkově. "Měly jsme vilu na venkově daleko od měst, tedy covid se nás tolik netýkal," podotkla.

Jistá opatření dodržovala, ale rozhodně to nebylo nic razantního. "Samozřejmě na výletech jsme musely v některých oblastech v centru města vyndat roušky, ale jinak vše působilo velmi normálně," dodala.

Lilia si kromě výletů po stopách Máří Magdalény užívala i moře a prosluněné pláže. Na snímcích z dovolené vypadá velmi uvolněně, šťastně a odpočatě. "Bylo to nádherné," zhodnotila na závěr dovolenou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy