Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Partnerka milliardáře Karla Janečka Lilia Khousnoutdinova se narodila v roce 1988 v ruském Magnitogorsku. Pochází z tatarské rodiny, vyrůstala v Česku, ve Francii, ve Velké Británii a v USA.

Vystudovala politologii a historii na univerzitě v Oxfordu, dále studovala obory Gender, globalizace a rozvoj se zaměřením na sexuální a reprodukční zdraví na London School of Economics and Political Sciences. Spoluúčastnila se projektů TEDx Prague Women, Ženy Ženám, Inspired Women, Světový týden respektu k porodu a Česká asociaci dul. Aktivně se věnuje ženským, partnerským a porodním tématům. Zaměřuje se na rozvíjení ženského potenciálu, archetypy ve slovanské mytologii a výuku novodobých rituálů a ceremonií. Učí i chození po žhavých uhlících a skle.

Od roku 2015 je členkou správní rady a zakládajícího týmu Nadace Šťastné Česko a v roce 2016 iniciovala vznik Spolku přátel Bhútánu v České republice. Má vlastní kolekci šperků i módy založené na tradičních bhútánských textiliích a indických sárí pod značkou Ecstatic Travel

Je spoluautorkou tří knih s ženskou tematikou: Ženské příběhy – smutné a veselé, inspirující a děsivé, autentické a osobní, Novodobé ženské rituály - Praktická příručka ceremonialistky a Ženské příběhy II, Když promlouvá tělo.

Je rozvedená, z předchozího vztahu má syna. V roce 2017 uzavřela buddhistický sňatek s miliardářem Karlem Janečkem V květnu 2018 se jim narodila dcera Isabela.

V roce 2020 byla hostem pořadu Extra Host V rozhovoru s moderátorkou Evou Decastelo například prozradila, co si myslí o domácích porodech

Články