Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Nechápu, kde Alex vzala kokain: Mynářová je jen unavená hysterka, vrací Forejt úder

Nechápu, kde Alex vzala kokain: Mynářová je jen unavená hysterka, vrací Forejt úder
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Exkluzivně
Až se potkají tváří v tvář, nejspíš si vyškubou vlasy a vyškrábou oči! Hádka Alex Mynářové (36) s Jindřichech Forejtem (42) se zostřila v sobotu, kdy exšéfa hradního protokolu obvinila z konzumace tvrdých drog a využívání služeb prostitutů. Forejt pro eXtra.cz řekl, co si o jejích slovech myslí a Alex si to za rámeček rozhodně nedá!

Přestřelka Alex Mynářové (36) s Jindřichem Forejtem začala v úterý. Bývalý hradní protokolář kritizoval průběh ceremoniálu státních vyznamenání a Alex se osobně dotklo, že by ji z první řady posunul zpátky do těch zadních.

Jestliže předtím na sebe štěkali, o víkendu si začali škrábat oči. "Na slova Jindřicha Forejta jsem reagovala proto, že je všude uváděn jako odborník na protokol, ale už se nezmiňují jeho vážná protokolarní pochybení ani to, že je odborník na kokain, prostituty a falšování dokumentů o vzdělání," obvinila Mynářová v sobotu Forejta z konzumace tvrdých drog.

Forejtův skandál

Forejtův skandál

Jindřich Forejt odešel z Pražského hradu v roce 2016, kdy vypukla aféra, na kterou narážela Alex Mynářová. Tehdy se objevily záběry, na kterých je Jindřich Forejt zachycen s bílým práškem a v pozici, která připomíná šňupání kokainu. Muž, který vystupoval jako Forejtův dealer, eXtra.cz řekl, že někdejší hradní protokolář mu dlužil peníze za služby a odmítal splácet. Proto prý musely kompromitující záběry na povrch. Zároveň zpochybnil, že se jednalo o kokain: „To jsou bílé krystaly. Je to stoprocentně pervitin."

Více o tématu

Jindřich Forejt o drsném nařčení promluvil pro eXtra.cz. "Co na to mám říct? Asi měla Alex dlouhý večer, asi je prostě unavená. Mohl bych ji žalovat, ale já si myslím, že to gentlemansky omluvím tím, že měla dlouhý večer," kroutil hlavou. Alex je podle Forejta hysterická a prý neumí pracovat s tím, co je skutečné, ale pouze s emocemi. "Já jsem jmenoval pouze fakta a námitky, co jsem viděl špatně. Ona reaguje v hysterii, tímto napadáním a výpady. Z její strany nepřišel ani jeden fakt, pouze urážky. Nikdy se mnou nepracovala, takže vůbec nechápu, kde vzala to, co řekla," dodal.

Než aby se měla Mynářová za své výroky omlouvat, to ať už raději navždy mlčí, přeje si Forejt. "Představa dalšího hysterického výlevu paní Mynářové mě touhou opravdu nenaplňuje. Zřejmě je prostě unavená a stále nad tím vším přemýšlí, nic jiného jí ani nezbývá, fakta nemá," uzavřel bývalý šéf hradního protokolu.

Sama Mynářová v sobotu přísahala, že ve sporu již nebude pokračovat. Tak uvidíme, která ze stran tento slib poruší jako první.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy