Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Forejt se obul do Alex Mynářové a schytal protiútok: Jindro, něco jsme spolu zažili...

Forejt se obul do Alex Mynářové a schytal protiútok: Jindro, něco jsme spolu zažili...
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Hradní půtky
Tažení moderátorky a manželky hradního kancléře Vratislava Mynáře (52) za tu jedinou správnou demokracii pokračuje. Alex (36) se tentokrát znelíbil Jindřich Forejt (42), který coby odborník na protokol zkritizoval letošní ceremoniál, na němž prezident Zeman předal státní vyznamenání. A to neměl dělat!

Vášeň, kterou v Alex Mynářové (36) probudila kritika letošních státních vyznamenání, by se měla rychle uhasit, než někdo přijde k úhoně.

V úterý už to schytala demokracie, z níž je moderátorce podle jejích slov zle, o dva dny později se Alex pustila do Jindřicha Forejta (42). Známý odborník na etiketu dlouhá léta šéfoval hradnímu protokolu a když zkritizoval průběh letošního předávání metálů, překročil v očích Mynářové pomyslnou mez.

Především proto, že se Forejt ve svém vyjádření dotkl přímo manželky kancléře Vratislava Mynáře (52). "Když jsem na obrazovce zahlédl paní Mynářovou, doufal jsem, že zde sedí proto, že bude oznámeno její jmenování do vrcholné státní funkce nebo že se konečně ujme moderování večera, a dá tak slavnostnímu aktu profesionální úroveň. Ani jedno se ale nestalo," řekl deníku Blesk.

Jindro, jsi arogantní!

"Když byl ředitelem protokolu Jindřich Forejt, usazoval mě ve Vladislavském sále, tuším, do 13. řady. Plně jsem to respektovala. Stejně tak teď respektuji nového ředitele protokolu, který ctí rovnost muže a ženy a usazuje mě vedle manžela," začala Alex s odražením Forejtova útoku.

Vzápětí ho osočila z ponižování ostatních lidí na pracovišti. "Jindro, něco jsme spolu zažili a ty moc dobře víš, že co je mi na hony vzdálené, je právě arogance. Já jsem zůstala nohama na zemi. Arogance, ponižování podřízených a psychický nátlak je přeci tvá parketa," uzavřela Mynářová.

I kdyby měla Alex pravdu, Forejt ji má taky. Manželky státních úředníků do předních řad při nejslavnostnějších státních událostech nepatří.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy