Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Válka pokračuje: Forejt je odborník na kokain a prostituty, zaútočila Alex Mynářová

Zdroj: eXtra.cz, reprofoto hlidacipes.org, Facebook, Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
Hradní půtky
Přestřelka mezi Alex Mynářovou (36) a Jindřichem Forejtem (42) nabírá na obrátkách. Bývalý šéf hradního protokolu je podle manželky současného kancléře Vratislava Mynáře (52) odborníkem nejenom na etiketu. Forejta osočila z braní kokainu a osvěžila tak vzpomínky na záběry, na nichž je zachycen s ruličkou u nosu!

Válka mezi Alex (36) a Forejtem (42) vznikla těsně po předávání státních vyznamenání. Někdejší hradní protoklář nechápal, co dělala Mynářová v přední řadě a moderátorka si jeho kritiku vzala nejspíš až příliš osobně.

Alex pak prohlásila, že Forejt šikanoval podřízené, Forejt na oplátku opáčil, že Alex ho úkolovala a užívala si výsad, na něž neměla nárok. Jako bychom sledovali dva školáky, co se přetahují o propisovačku.

Drogy a prostituce

Nejostřejší vyjádření ale přišlo v sobotu, kdy Alex obvinila Forejta z braní drog, rovněž tvrdí, že má zkušenosti s prostituty. "Na slova Jindřicha Forejta jsem reagovala proto, že je všude uváděn jako odborník na protokol, ale už se nezmiňují jeho vážná protokolarní pochybení ani to, že je odborník na kokain, prostituty a falšování dokumentů o vzdělání," napsala Mynářová na Facebooku.

"Přeji panu rektoru Zimovi s Jindřichem Forejtem dobré pořízení. Lži Jindřicha Forejta ani jeho případná další vyjádření na mou adresu už nebudu komentovat," uzavřela pichlavě.

Mynářová tak připomněla kauzu, která českým politickým prostorem rezonovala v roce 2016. Tehdy se objevily záběry, na kterých je Jindřich Forejt zachycen s bílým práškem. Skandál souvisel i s nevšedními sexuálními praktikami, které byly zachyceny na dalších videích. Ta se ale nikdy nedostala na veřejnost.

Dlužil dealerovi peníze?

Na eXtra.cz jsme tehdy vyzpovídali člověka, který o sobě prohlašoval, že pro Forejta pracoval jako osobní dealer. Tento muž tvrdil, že Forejt mu dlužil peníze za služby a odmítal splácet. Proto prý musely kompromitující záběry na povrch.

„Sháněl jsem mu kluky a drogy. Takovou tu špinavou práci, aby se měl dobře,“ řekl eXtra.cz před třemi lety. Bílý prášek si navíc troufl identifikovat nikoliv jako kokain, ale pervitin: „To jsou bílé krystaly. Je to stoprocentně pervitin."

Ve stejném období byl Forejt na postu šéfa hradního protokolu nahrazen.

V čem vidí Forejt příčinu sporu s Alex? A jak ji hodnotí jako ženu? Sledujte eXtra.cz, Jindiřcha Forejta jsme oslovili a zítra přineseme jeho vyjádření.

Související články

Další články