Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Alexandra Mynářová, rozená Nosková, přišla na svět 25. května roku 1983 v Broumově a vyrůstala v nedaleké Polici nad Metují. 

Kariéra

V roce 2001 se kvůli studiu práv přestěhovala do Prahy. Svůj celoživotní sen stát se moderátorkou, si splnila, když nastoupila jako zprávařka v pořadu České televize Studio 6 a v Českém rozhlasu.

Mynářová moderovala vlastní pořad Vlivní na TV Barrandov, který se zabýval aktuálními tématy a exkluzivními záběry ze soukromí známých lidí Česka. Na téže stanici uváděla též večerní zprávy. Je velkou fanynkou Miloše Zemana, který šel dokonce jejímu manželovi na svatbě za svědka. Při děkovném proslovu po znovuzvolení Zemana prezidentem mu pyšně fandila za zády a neměla daleko k slzám dojetí.

Osobní život

V únoru roku 2015 se v Osvětimanech provdala za podnikatele, politika a v neposlední řadě kancléře prezidenta České Republiky Miloše Zemana Vratislava Mynáře. Poznali se v práci, když byl Mynář pozván do pořadu, ve kterém Alexandra uváděla zpravodajství. Tři měsíce po svatbě se jim narodil první potomek, syn Vratislav.

V srpnu 2019 se jim narodil druhý syn, který dostal jméno Viktor.

Články