Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Největší triumf Jana Železného teprve čeká: Páté dítě s novou manželkou Andreou

Zdroj:
+ Dalších 6 fotografií
POTOMEK
Před necelým rokem se stal dědečkem, sám má z předchozích vztahů čtyři děti, ale tím podle všeho nekončí. Řeč je o oštěpaři Janu Železném (53), který si o víkendu na Atletickém stadionu v Nymburku vzal svou svěřenkyni Andreu Drápalovou (26). A všem musí být jasné, že i jeho krásná a o dvacet sedm let mladší partnerka brzy zatouží po společném potomkovi. Hrdina české atletiky by se tak brzy mohl stát pětinásobným otcem.

Když měl Železný soudem odklepnutý rozvod s první ženou, se kterou má dvě děti, už s milenkou Barborou Výbornou vychovávali dvouměsíční dcerku Annu (dnes 12 let). V průběhu let se jim narodila ještě jedna holčička, ale jejich vztah nakonec naprosto zkolaboval.

Před necelým rokem okusil roli dědečka, když přítelkyně jeho syna Honzy, moderní pětibojařka Natálie Dianová, porodila v loňském prosinci dceru Sáru. Duklácká rodina se tak rozrostla o dalšího člena. „Samozřejmě mám velkou radost. Na miminko se hodně těším,“ nechal se před časem slyšet trojnásobný olympijský vítěz a světový rekordman v hodu oštěpem.

A teď je znovu řada na oštěpařské legendě. Důvod je prostý. Šestadvacetiletá Andrea Drápalová má zatím největší sportovní úspěchy před sebou, ale rozhodně už brzy začne toužit po tom největším – vlastním miminku. A Jan už v minulosti ukázal, že plodit děti umí stejně jako sbírat cenné kovy.

Navíc Jan Železný je ještě ve věku, kdy už má všechny sportovní úspěchy za sebou a poté, co kvůli sportu musel logicky obětovat i čas s rodinou, s pátým potomkem si může vše vynahradit. Nejen jeho blízcí, ale i fanoušci by jemu i jeho manželce krásné zdravé miminko do života přáli.

label alt

Co možná o Janu Železném nevíte:

  • Bývá považován za nejlepšího oštěpaře všech dob. Je držitelem tří zlatých medailí (1992, 1996, 2000) a jedné stříbrné medaile z olympijských her (1988), trojnásobný mistr světa (1993, 1995, 2001), několikanásobný rekordman a držitel současného světového rekordu v hodu oštěpem z roku 1996 (98,48 metru).
  • Sportovní kariéru ukončil na mítinku v Mladé Boleslavi dne 19. října 2006.
  • Jako jediný třikrát přehodil 95 metrů, což se zatím od změny těžiště oštěpu nikomu jinému nepovedlo.
Více o tématu

Související články

Další články