Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Bývalý manžel A.N.D.U.L.Y spálil všechny mosty: Krásná přítelkyně, svatba a dítě na cestě

Zdroj: instagram
+ Dalších 23 fotografií
nový život
Bývalý manžel internetové hvězdičky A.N.D.U.L.Y Petr Mikšíček začal úplně nový život. Po nevydařeném manželství s blogerkou spálil mosty a našel si novou přítelkyni. Půvabná snoubenka je navíc s podnikatelem těhotná a podle jeho vyjádření na sociálních sítích se příchodu potomka nemohou dočkat.

„Okolo konce dubna se nám změní život k nepoznání. Nový rozměr života. Moc se na tebe těšíme. Naučím tě vše, co jsem po své cestě nasbíral,“ napsal k fotce ultrazvuku bývalý manžel blogerky Anduly Petr Mikšíček.

Aneta byla dlouholetou partnerkou Petra Mikšíčka a v červnu 2018 do toho praštili. Konala se pohádková svatba, o které musel každý vědět. Aneta plnila sociální sítě zamilovanými fotkami a prožívala nejkrásnější období ve svém životě.

To ovšem netrvalo dlouho. Už po sedmi měsících od svatby oznámila veřejnosti krizi v manželství a rozvod. Aneta se totiž bezhlavě zamilovala do pohledného elegána Františka Doležala. Konečně si byla jistá, že tohle je ten pravý.

Bohužel František si to patrně nemyslel, protože po nějaké době jejich vztahu přišla Aneta Františkovi na nevěry. Aby toho nebylo málo, tak zjistila, že s ním čeká rodinu. Nevěra partnera, rozchod, těhotenství. Na jednu blogerku toho bylo v jednu chvíli moc a prožívala opravdu temné období.

Nakonec se se vším ale vypořádala. Sympatické Anetě se narodil syn Patrik a s Františkem udržuje vřelý vztah. Lidé na sociálních sítích často spekulují, zda Aneta někoho má nebo ne. Ta si ale nyní bude na chlapy patrně dávat pořádný pozor.

Související články

Další články