Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Svatba přímo na stadionu: Jan Železný si vzal mladičkou atletku

sňatek
Oštěpař Jan Železný se ve svých 53 letech potřetí oženil. Na Atletickém stadionu v Nymburku si v sobotu dopoledne vzal svou svěřenkyni Andreu Drápalovou (26). Svatba proběhla přímo v oštěpařském sektoru a mladičké nevěstě to velmi slušelo. Své tradiční sportovní náčiní vyměnila za něco tradičnějšího a místo oštěpem házela kyticí.

Více než 100 svatebních hostů v sobotu přihlíželo třetí svatbě oštěpaře Jana Železného, který si na atletickém stadionu, přímo v oštěpařském sektoru, vzal svou o 27 let mladší svěřenkyni Andreu Drápalovou. Novomanželé se do sebe zamilovali když Jan Andreu koučoval. Vztah svěřenkyně a trenéra se brzy vyvinul v hlubší pouto. Ačkoliv veselka probíhala na místě, kde by jindy probíhal trénink, sportovní oděv Železný i jeho vyvolená vyměnili za oblek a svatební šaty.

Věkový rozdíl 27 let není mezi čerstvě oddanými hrdličkami téměř vidět, Železný vedle své energické lásky omládl a usmívá se, jako by mu bylo znovu 20. Na svatbu dorazila spousta nezadaných žen z okolí páru, které se po obřadu shromáždily, aby do vzduchu hozená kytice rozhodla, která z nich je s vdavkami další na řadě. O svatbě informoval web isport.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články