Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Milionový rozvod: Jan Železný opustil první ženu, které nechal skoro všechno

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
rozvod
Je slavný, úspěšný a ženy mu vždycky padaly k nohám! Když se to stalo naposledy, charismatický sympaťák Jan Železný, trojnásobný olympijský vítěz a světový rekordman v hodu oštěpem, se neubránil. Teď se sice oženil na Atletickém stadionu v Nymburku, kde si v sobotu dopoledne vzal svou svěřenkyni Andreu Drápalovou (26). Vztahy s manželkou Martou i následně přítelkyní Barborou Výbornou skončily smutným rozchodem. A na rozvod Železný jen tak nezapomene, proběhl v klidu a tichosti, ale přišel dobrovolně o dům za miliony korun.

Železný byl po celou kariéru, kterou zakončil bronzem na mistrovství Evropy v Göteborgu, idolem žen. Jeho charisma se rozpínalo po všech stadionech, kde vyhrával medaili za medailí. Svoje soukromí si ovšem vždy až úzkostlivě chránil. A tak to bylo i s jeho rozvodem.

„S bývalou manželkou Martou, s níž má dnes už dospělé děti Jana a Kateřinu, se na všem domluvil,“ nechal se před lety slyšet zdroj blízký Železnému. Slavný atlet se zachoval mimořádně chlapsky. Exmanželce a dětem nechal krásný dům v Kosmonosích u Mladé Boleslavi. Dnes má dům hodnotu v řádu milionů korun. Legendární oštěpař si zkrátka sbalil jen to nejnutnější a šel…

Když měl Železný soudem odklepnutý rozvod, už s milenkou Barborou Výbornou vychovávali dvouměsíční dcerku Annu (dnes 12 let). V průběhu let se jim narodila ještě jedna holčička, ale jejich vztah během posledního roku naprosto zkolaboval. Snad až teď legendární český oštěpař našel vytouženou lásku, se kterou mu to vydrží. Tou je jeho svěřenkyně Andrea Drápalová, která je sice mladší o 27 let, ale Železný věří, že našel svou vyvolenou.

label alt

Co možná o Janu Železném nevíte:

  • Bývá považován za nejlepšího oštěpaře všech dob. Je držitelem tří zlatých medailí (1992, 1996, 2000) a jedné stříbrné medaile z olympijských her (1988), trojnásobný mistr světa (1993, 1995, 2001), několikanásobný rekordman a držitel současného světového rekordu v hodu oštěpem z roku 1996 (98,48 metru).
  • Sportovní kariéru ukončil na mítinku v Mladé Boleslavi dne 19. října 2006.
  • Jako jediný třikrát přehodil 95 metrů, což se zatím od změny těžiště oštěpu nikomu jinému nepovedlo.
Více o tématu

Související články

Další články