Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Markéta Procházková zazpívá v Tváři pecku od The Cranberries: Neuvěříte, jaké průšvihy má za sebou tahle irská zpěvačka!

+ Další 4 fotografie
Markéta Procházková se v Tváři tváří jako nevinnost sama. Teď ji ale místo vyprsených krasavic čeká pořádná zpěvačka. Jak se s tím popere?

Christina Aguilera, kroutící se Sandra, Scooter… To byl pro Markétu Procházkovou jenom rozjezd. Teď ji čeká zpěvačka, která ovládá davy ne díky velkolepé show a titěrným oblečkům, ale silnému hlasu.

Tou je Irka Dolores O'Riordan ze světoznámé kapely Cranberries. V té zpívá dlouhých 13 let a kapela přežila i několikaletý rozchod, kdy se zpěvačka vrhla na sólovou dráhu. Skupina se proslavila hlavně hity Just My Imagination, Zombie, Dreams nebo Linger. Dolores v nich působí jako křehká zpěvačka, ale nenechte se zmást.

Minulý rok se jí zase povedlo zaplnit titulní stránky novin. Během letu z New Yorku do Dublinu totiž napadla letušku. Poranila ji na tváři a dupla jí na kotník. A to nebylo všechno. Když si pro ni po přistání přišli muži zákona, vrhla se i na policistu, který spolu s letuškou skončil v nemocnici. Podařilo se ji zpacifikovat až poté, kdy ji zadrželo víc mužů v uniformách a z letadla ji vyvedli pryč.

Není známo, co zpěvačku tak naštvalo, každopádně takové chování se nedá tolerovat. Soud nařídil Dolores, aby vlastnoručně napsala omluvné dopisy všem, kterým ublížila. Navíc musela zaplatit finanční kompenzaci. Což jí asi tolik nevadí, protože v roce 2006 byla vyhlášena nejbohatší ženou Irska.

Jakou show asi v neděli ve 20.20 na Nově předvede v Tváří Markéta?

Související články

Další články