Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

NEUVĚŘITELNÁ PROMĚNA dětí Michaela Jacksona: Z Paris je potetovaná punkerka, z Prince se stal šprt!

Michael by se asi divil, co z jeho rozkošné holčičky vyrostlo.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Zesnulý král popu Michael Jackson by asi koukal, co se za pět let od jeho smrti s jeho dětmi stalo. Bohužel je nemůže vidět vyrůstat a možná by s jejich vizáží asi ani nesouhlasil. Zvlášť u své dcery Paris (18), která začíná být jako omalovánky a randí s drsným punkerem.

Zpěvák po sobě zanechal tři děti, které jsou v pubertě a teď vlastně přemýšlí, kam se jejich život bude ubírat. A že to dává zabrat hlavně jejich opatrovníkům, babičce Katherine a strýci Titovi. Především prostřední ratolest Paris, která když se zrovna nechce zabíjet, tak se nechává tetovat a randí s podivnými kluky.

Teď momentálně prožívá složité období, kdy se hledá. Půl roku randí s o osm let starším bubeníkem kapely Street Corps Michaelem Snoddym. Od té doby s ním tráví veškerý volný čas, na školu kašle, radši je na pouličních koncertech nebo v tetovacích salonech, což na ní začíná být dost vidět.

Nejstarší Michael Joseph Jackson (19), kterému se přezdívá Prince, je naopak oproti své mladší sestřičce bezproblémový a zodpovědný student, možná až šprt. Ani se jako jiní puberťáci nestydí za svého brášku Blanketa (14), kterého bez problému vezme i mezi své kámoše.

Co nakonec z těchto hvězdných ratolestí vyroste, je pořád ve hvězdách, ale ani jednoho z nich to kupodivu netáhne k hudbě. Tedy prozatím. Jejich táta by si určitě přál, aby jeden z nich šel v jeho šlépějích.

Související články

Další články