Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Zpěvák Sebastian si prošel vztahovým peklem s 300 rozchody: Nyní si hýčká Bezděkovou

Sebastian Navrátil s Andreou Bezděkovou jsou oficiální partneři.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 14 fotografií
láska

Sebastian Navrátil v rozhovoru pro Primu promluvil o vztahu před svou nynější partnerkou Andreou Bezděkovou. Zpěvák měl dost tvrdý vztah, který trval deset let. Za celou dobu jeho fungování se měl s partnerkou třistakrát rozejít.

Sebastian Navrátil vystupuje se svou kapelou Sebastian již několik let. Nyní se dostal i do širšího povědomí díky nově vzniklé lásce s modelkou Andreou Bezděkovou, která si zahrála i v jeho klipu. Zpěvák se v minulosti rozpovídal pro CNN Prima News o svém předešlém vztahu, který nebyl nejlehčí. O lásce složil hned několik svých písní. “Měl jsem deset let vztah, který byl zajímavý a promítl se do hodně písniček z desky,” svěřil se zpěvák, který v tu dobu dodělával nové album.

Tři sta rozchodů

Vztah, který trval deset let, byl dost napjatý, měli spolu prožít i bezpočet rozchodů. "Rozcházel jsem se tak často, že si to já ani moji kamarádi nepamatují," prozradil. "Řekl bych, že to bude kolem tří set rozchodů během těch deseti let," dodal zpěvák.

Zpěvák se svěřil, že u tvorby je lepší, když je umělec v dobré náladě, než když si musí procházet komplikovaným vztahem. "Písnička Blázen je z období, kdy už jsem se cítil fajn a bylo mi dobře. Myslím, že je lepší mít život v harmonii a cítit se vyrovnaný," zamyslel se Sebastian. "Největší zdroj radosti pro mě je, že se práce dodělala. Pak moji kluci z kapely. Pak asi i ten vztah. Je to všechno dohromady," dodal v době, kdy ještě tajil, že má nový vztah s modelkou Andreou.

Andrea Bezděková v rozhovoru pro eXtra.cz:

Sebastian s Andreou oficiálně zveřejnili, že tvoří pár, minulý rok v listopadu na Slavících, jak jsme psali na eXtra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy