Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Tvoje tvář má známý hlas je česká verze pěvecké reality show, která je založená podle Your Face Sounds Familiar. Účinkující jsou známé osobnosti české scény, kteří mají za úkol napodobit

české pěvecké legendy i zahraničí.

Pěvecká soutěž odstartovala první řadou v březnu 2016 na TV Nova Vysílala se od 6. března do 11. června 2016. Od té doby proběhlo celkem pět sérií. Na podzim 2019 se bude vysílat šestá řada této pěvecké show.

Už od první řady show moderuje bavič Ondřej Sokol Výsledky soutěžících komentuje odborná porota složená ze známých českých jmen.

Porotci

V první řadě tvořili porotu Jakub Kohák Jitka Čvančarová a Janek Ledecký v každém díle se k nim přidal jeden speciální host. V druhé řadě nahradila Jitku Čvančarovou herečka Iva Pazderková tu pak ve čtvrté řadě vystřídal Aleš Háma V páté řadě bylo složení poroty stejné jako ve čtvrté.

V každém kole si soutěžící losuje známého zpěváka či zpěvačku, v následujícím týdnu pak předvede písničku interpreta. K naprosté dokonalosti přiblížit se co nejvíce pěvecké hvězdě jim vypomáhá tým maskérů, tanečníků i pěveckých pedagogů. Soutěžící, který získá za večer nejvíce hlasů, vyhrává a může přidělit 25 000 Kč libovolné charitativní společnosti.

Přehled jednotlivých řad

  • - "1. řada Tvoje tvář má známý hlas":https://www.extra.cz/tema/tvoje-tvar-ma-znamy-hlas-1: Porotu v první řadě tvořili herec a režisér "Jakub Kohák":https://www.extra.cz/tema/jakub-kohak, herečka "Jitka Čvančarová":https://www.extra.cz/tema/jitka-cvancarova a zpěvák "Janek Ledecký":https://www.extra.cz/tema/janek-ledecky. Čtvrtý člen poroty byl vždy hostující. Vítězkou první řady se stala "Hana Holišová.":https://www.extra.cz/tema/hana-holisova
  • - "2. řada Tvoje tvář má známý hlas":https://www.extra.cz/tema/tvoje-tvar-ma-znamy-hlas-2: V porotě zasedli opět Jakub Kohák, Janek Ledecký a soutěžící z první řady "Iva Pazderková":https://www.extra.cz/tema/iva-pazderkova. Vítězem se stal "Jan Cina":https://www.extra.cz/tema/jan-cina.
  • - "3. řada Tvoje tvář má známý hlas":https://www.extra.cz/tema/tvoje-tvar-ma-znamy-hlas-3: Porota byla stejná, jako ve druhé řadě reality show. Vítězkou třetí řady se stala "Tatiana Vilhelmová":https://www.extra.cz/tema/tatiana-vilhelmova.
  • - "4.řada řada Tvoje tvář má známý hlas":https://www.extra.cz/tema/tvoje-tvar-ma-znamy-hlas-4: V porotě nově zasedl "Aleš Háma":https://www.extra.cz/tema/ales-hama místo Ivy Pazderkové. Vítězkou čtvrté řady se stala "Berenika Kohoutová.":https://www.extra.cz/tema/berenika-kohoutova

-5. řada Tvoje tvář má známý hlas se objevila na televizních obrazovkách na podzim roku 2018. Mezi účinkujícími byla i vítězka Superstar 2018 Tereza Mašková Vítězkou páté řady se stala česká herečka Michaela Badinková

  • - "6. řada Tvoje tvář má známý hlas":https://www.extra.cz/tema/tvoje-tvar-ma-znamy-hlas-2019 běžela "na podzim 2019 na TV Nova":https://www.extra.cz/na-podzim-odstartuje-dalsi-rada-stardance-a-tvare-divaci-se-maji-na-co-tesit. Vítězem se stal herec "Marek Lambora":https://www.extra.cz/tema/marek-lambora.
  • - "7. řada Tvoje tvář má známý hlas":https://www.extra.cz/tema/tvoje-tvar-ma-znamy-hlas-2020 běžela na TV Nova na podzim 2020. Její vítězkou se stala herečka "Jitka Čvančarová":https://www.extra.cz/tema/jitka-cvancarova.

Články