Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Karel Janeček slaví tři roky po boku půvabné Lilie: Vztah protáhne minimálně na 21 let

Karel Janeček se svými city netají.
Zdroj: Archiv K. Janečka
+ Dalších 6 fotografií
výročí
Podnikatel a matematik Karel Janeček (46) nezastírá, že po boku půvabné politoložky a ceremonialistky Lilie Khousnotdinové (31) našel životní štěstí a klid. Nedávno oznámil, že plánuje svatbu i další miminko. Na svém facebookovém účtu také připomněl, že láska jim drží už tři roky.

"Děkuji Ti za naše tři roky spolu. Je dnes vtipné si vzpomenout na některé rádoby-sarkastické komentáře, které nám na začátku dávaly "rok, maximálně dva". Autoři totiž zapomněli, že i predikce z Pelíšků se protáhla na 21 let. Což je můj minimální cíl," vtipně oslavil výročí bohatý podnikatel.

Číslo 21 považuje Janeček za magické a dokonalé. Pokud jim láska vydrží ještě 21 let, bude Janečkovi 67 a jeho partnerce 52 let.

Karel Janeček je spokojeným otcem.

Karel Janeček

Karel Janeček (46) je český matematik, vizionář a autor volebního systému D21 (Janečkova metoda). Přednášel finanční matematiku na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Založil společnosti RSJ, která se zabývá obchodováním s finančními deriváty. Je zakladatelem Nadačního fondu proti korupci a také Nadační fondu Neuron, Nadačního fondu pomoci a Nadace Karla Janečka. Je zakladatelem Institutu H21. Ze dvou manželství má tři děti, se svou současnou partnerkou Lilií vychovává dceru Isabelu.

Více o tématu

VŠE O ŽIVOTĚ KARLA JANEČKA NAJDETE ZDE. (46) také přiznal, že koronavirová krize jejich vztahu prospěla. V karanténě spolu trávili hodně času a matematik si dny doma vychutnával. "Naše nejbližší vztahy prochází zkouškou. Ty nejlepší se většinou dále posílí, a zároveň se urychlí rozpad tam, kde by byl stejně nevyhnutelný, což v mnoha případech je celkově žádoucí," uvedl pro eXtra.cz.

Až se Janeček rozvede s Mariem Mhadhbi, nic mu nebude bránit, aby okouzlující Liliu požádal o ruku. "Svatbu plánujeme až za nějaký čas, Máme speciální datum, které zatím nebudeme prozrazovat," uvedl Janeček s tím, že po svatbě začne pár pracovat na miminku.

"Nikdo nemůže říct, co bude za 21 let, ale teď plánuju být dlouho s Lilií a doufám, že nám to vydrží co nejdéle," říká upřímně Janeček.

VŠE O ŽIVOTĚ KARLA JANEČKA NAJDETE ZDE

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy