Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Anonymous rozvířili spekulace o smrti princezny Diany: Jednalo se o objednávku královské rodiny?

Anonymous rozvířili spekulace o smrti princezny Diany: Jednalo se o objednávku královské rodiny?
Zdroj: Pixabay.com / Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
teorie
Od tragické smrti princezny Diany (†36) uplynulo už téměř 23 let a hackerská skupina Anonymous opět rozvířila spekulace o tom, proč vlastně zemřela. Autonehoda, která si vyžádala její život, podle hackerů nebyla náhoda - mělo jít o vraždu na objednávku, která jako nehoda měla jen vypadat. Diana totiž prý věděla o členech královské rodiny zapojených v obchodování s lidmi za účelem sexuálního vykořisťování a nehodlala mlčet.

Tragická nehoda princezny Diany se jen krátce po její smrti stala předmětem mnoha spekulací a konspiračních teorií. Hackerská skupina Anonymous nyní, po téměř 23 letech, spekulace znovu rozvířila.

Anonymous

Anonymous

Anonymous je anonymní a na sobě nezávislé nehierarchické hnutí a jedna z nejvýznamnějších hackerských skupin. Ačkoliv se poprvé do povědomí lidí tato skupina dostala už v roce 2003, největší slávu si zasloužila poté, co v roce 2012 úspěšně zaútočila na servery FBI či Bílého domu. Mezi symboly Anonymous patří jejich vlajka a maska Guye Fawkese inspirovaná filmem V jako Vendeta.

Více o tématu

O tom, že princezna zemřela při tragické autonehodě, není pochyb. Podle Anonymous ale nešlo o nehodu, ale o vraždu, která měla jako nehoda jen vypadat. Diana se totiž údajně chystala vypovídat proti členům královské rodiny, kteří byli zapojeni v obchodování s lidmi za účelem sexuálního vykořisťování.

Hackeři tvrdí, že Diana pracovala na sbírání výpovědí obětí tohoto obchodování a chtěla odhalit, kdo z královské rodiny se na něm konkrétně podílel. V roce 2002 anglický deník The Guardian v jednom ze svých článků dokonce potvrdil, že princezna vlastnila nahrávku s výpovědí osoby, která byla znásilněna přímo v paláci.

Smrt princezny Diany na objednávku

Ačkoliv o důvodech, proč by si královská rodina měla smrt princezny Diany objednat, kolovala velká řada spekulací, hackeři údajně mají důkazy o tom, že jimi aktuálně zveřejněná verze je pravdivá. Zda tomu tak skutečně je, je ale otázkou. Případné zveřejnění by nepochybně vyvolalo obrovský poprask po celém světě. Teorii Anonymous ale podporuje fakt, že princ Andrew je spojován s Jeffreym Epsteinem a jeho pedofilními skandály.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy