Včerejší klání Muže roku 2013 v Náchodě s přehledem vyhrál Antonín Beránek (23) z Brna. Po slavnostním vyhlášení nechyběla následná afterparty, na které to někteří pořádně roztočili.

„Nejvíc řádila Marcela Březinová, která dostala přezdívku náchodská Džambulka,“ prozradil nám se smíchem jeden z účastníků večera. Na akci nechyběla Dominika Mesarošová, která s sebou už jako tradiční doprovod měla svého kadeřníka, a naše redaktorka Nela Slováková. Dozvěděli jsme se, že Nelu, kterou produkce usadila do první řady mezi prominenty, Dominika neustále pozorovala a nemohla vydýchat, že sedí až v šesté řadě, kde se pohybovali kameramani a metr od ní byl už jen raut.

Bývalý mluvčí Asociace cestovních kanceláří a rádobypolitik Tomio Okamura je rád za každou příležitost, kdy se může objevit ve společnosti, a tak na pozvání do Náchoda kývl na první dobrou. Obrovskou událostí byla i návštěva dvojnice královny Alžběty Mary Reynolds (80), se kterou pořadatel David Novotný jednal přes rok a půl, než se mu podařilo dohodnout návštěvu této hojně vyhledávané celebrity.

V soutěži Muž roku 2013 skončil na druhém místě Adam Nitschmann (21) z Ostravy a na třetím místě se umístil Tomáš Barthell (22) z Chebu. Oba se také vydají do zahraničí, pro změnu na soutěže Mister Universe a Manhunt International.