Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Česká podnikatelka, hvězdička reality show a modelka Nela Slováková se narodila 19. února 1990 v Brně.

Proslavila se účastí v reality show Hotel Paradise kterou vyhrála. Po skončení soutěže dostala příležitost jako reportérka pořadu Topstar magazín na TV Prima Nejvíce se realizuje jako modelka a má svou vlastní kolekci plavek.

Nela Slováková byla v roce 2019 jedním z hostů talkshow eXtra.cz Extra host V rozhovoru s moderátorkou Evou Decastelo se rozpovídala například o tom, co za ni všechno její přítel hokejový obránce Lukáš Kozák platí Po finanční stránce je na tom totiž o poznání lépe než on.

Kauza s rouškami

V době pandemie koronaviru se dostala do problémů kvůli jejímu byznysu s rouškami. Obchodnice s plavkami a rouškami tvrdila, že chce pomoci Čechům během pandemie koronaviru a několikrát se prostřednictvím sociálních sítích nechala slyšet, že její roušky jsou s aktivním stříbrem a dokonce jsou stejně účinné jako respirátory FFP3. Podle analýzy, kterou nechala udělat redakce eXtra.cz, její roušky nesplní nic z toho, co Nela Slováková slibuje. Analýza prokázala, že roušky Nely Slovákové jsou stejně účinné jako hadr, utěrka nebo kousek bavlněného trika. Brněnská podnikatelka si však nadále za svými tvrzeními stojí. Do věci se zapojila také Policie České republiky a Česká obchodní inspekce.

Nela Slováková na sociálních sítích

Články