Irina Shayk se vykašlala na Cristiana Ronalda a nyní je těhotná s o něco starším, rozumnějším a očividně aktivnějším Bradleym Cooperem. To ji však nezastavilo od toho, aby kráčela po hvězdném mole Victoria's Secret ve spodním prádle. A na šmrncu jí to také neubíralo, ba naopak. Zářila jako hvězda, přesně jak se na takového andílka sluší a patří.

Další hvězdou mola byla beze sporu Adriana Lima, která je stálicí na přehlídkách po několik let. Je jedním z původních andílků a na rozdíl od některých svých vyčpělých kolegyň si stále drží svůj lesk. Divoká Brazilka snad ani nestárne, zdá se nám.

Notnou míru pozornosti na sebe strhla i Kendall Jenner, která svou modelingovou kariéru rozjela slušně. Kendal měla v poslední době psychické problémy. Byla tak trochu přetažená a často ji zachvátila panika z létání. S úzkostí se vypořádala až díky péči své rodiny a meditacím. Na přehlídce však působila více než v pohodě a jako totální profík.

Své si letos odbyla i Bella Hadid, mladší sestra Gigi Hadid, která na rozdíl od své sestry přehlídku kráčela poprvé. Svou služebně zkušenější sestru však nezastínila.

VS Fashion show je nejočekávanější a nejnoblesnější přehlídkou světa módy. Celebrity se doslova perou o to, sedět v první řadě. Letos tomu nebylo jinak a andílci to zvládli jak jinak než s noblesou.