Už ta obálka sama o sobě je epileptikovo peklo, takže si o schopnostech redakčního grafika neděláme žádné iluze, protože špatně se z toho musí udělat každému, kdo je elementárně příčetný.

V ruce jsme to sice nikdy nedrželi, ale předpokládáme, že to je něco jako Pestráč za šest pade, co je vytištěn na papíře nebezpečně podobném tomu toaletnímu, čili snaha být jednou posh by tu byla, bohužel na to ale doplatila přirozeně krásná Kate Middleton (33).

Vévodkyni si dali na titulku zrovna v momentě, kdy v modrém kabátku a s modrou kyticí navštívila Kensington Aldridge Academy v Londýně, ale asi se jim zdála škaredá, tak ji tedy vylepšili.

Na obal pleskli zrůdu, co má patnáct kilo a patnáct let navrch, přidali jí hnusnou růžovou rtěnku, vymarfušili jí tváře a ještě ten hnusný a laciný odlesk jejích už tak drahých náušnic, to je kýč jako blázen.

Není divu, že v Británii jsou z toho ve vrtuli a hnusná Kate tam okupuje denní tisk, protože z toho by jeden zaplakal. Škoda že jako první nebrečel šéfeditor časopisu, co to pustil ven.