Když něco neumíte pořádně, raději to nedělejte vůbec. Tím by se měl řídit hlavně grafik pracující ve vydavatelství Burda Media, pod nějž patří časopis Joy pro mladé dámy.

Ten si nedávno na svůj přebal vyvěsil vyhlášenou českou krasavici Terezu Kerndlovou (27), jejíž styl se snaží kopírovat hodně mladých holek, neboť i když se vám nemusí líbit, co zpívá, je pravdou, že hezčí a ženštější zpěvačku asi nemáme.

Pak tedy nechápeme, proč měli v Joy potřebu z téhle kočky udělat na obálce koně.

Už tak je k nepochopení, že někdo má potřebu Kerndlovou upravovat ve Photoshopu, stačí se totiž podívat na její Facebook a zjistíte, že její fotky „home made“ jsou i tak dokonalost sama a bohužel vypadají o dost lépe než to, co vyšlo v časopise.

Pokud mám v redakci grafika, který má na jednom oku deset dioptrií a na druhém šedý zákal, tak mu nebudu dávat upravovat českou Beyoncé, ale podstrčím mu domečky, zvířátka nebo podzim. Na tom se totiž nedá nic zkazit. Většinou.

Nedokážeme si představit, že by si tohle vzal před posláním do vydání někdo do ruky a řekl si: „Pane jo, vypadá tam fakt bezva a vůbec ne jako kobyla, dejte to do tisku“.

A vůbec. Už by se v printu obecně měli na ten Photoshop vykašlat. Ještě z něj, co se týče lidí, nevyšlo nic dobrého.