Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VIDEO: Jiří Kajínek poprvé ochutnal rychlé občerstvení! Hamburger, nebo kuřecí křídla? Na kameru eXtra.cz popsal, jak mu chutnalo…

+ Dalších 13 fotografií
Jiří Kajínek (57) si za třiadvacet let ve výkonu trestu zvykl na skutečně podprůměrnou stravu. Když před necelým rokem opustil prostory kriminálu, ze všeho nejvíce se těšil, až se pořádně nají. Doposud ale nikdy neochutnal jídlo z řetězců rychlého občerstvení a o hamburgeru nemluvě... Na kameru eXtra.cz zkusil své gurmánské poprvé a výsledek byl skutečně překvapivý!

„Hamburger jsem nikdy nejedl. Vlastně ani po tom nijak netoužím. A McDonald's nebo KFC, to už vůbec,“ byla slova Jiřího Kajínka na streamu eXtra.cz. Pak svolil, že by to zkusil, a nechal se u toho natočit na kameru.

Redaktoři eXtra.cz za nejslavnějším českým omilostněným vězněm vyrazili do Brna, kde žije a těší se mimořádné popularitě. „Takže mám před sebou kuřecí křidélka, hamburgera z McDonaldu a hospodského hamburgera. Jsem zvědav, jak to bude chutnat,“ těšil se Kajínek na svou premiéru, kdy poprvé ochutná jídla, která se řadí do rychlého občerstvení.

Kajínek se řadí k milovníkům masa a i přes to, že hamburgery obsahovaly hovězí, nebyl dvakrát nadšený. Jak jeho ochutnávání pokrmů z rychlých řetězců dopadlo a jak si pošmáknul na hospodském burgeru, se podívejte na videoreportáž, která mnohé možná hodně překvapí.

Související články

Další články