Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Těžké chvíle Jiřího Kajínka: Skončil ve velkých problémech a málem v nemocnici!

Zdroj: TV Prima
+ Dalších 10 fotografií
Jiří Kajínek (57) nebude mít na uplynulý týden nejlepší vzpomínky. Kvůli zdravotním problémům musel překopat veškeré své plány a skončil s vysokou teplotou v domácím léčení. Stačilo málo a musel být hospitalizován.

Nejznámější omilostněný vězeň v Česku si prošel doslova peklem, když ho skolila vysoká teplota a musel přerušit vše, co měl domluveno. „Minulé pondělí se mi udělalo velmi zle. Měl jsem vysoké teploty. O pár dnů později jsem měl dokonce teplotu třicet devět a půl. Nic příjemného to nebylo,“ popsal svůj stav Kajínek.

Muž s kontroverzní minulostí nevyhledal lékařskou pomoc. Rozhodl se, že chřipku vyleží. „Neměl jsem antibiotika, protože jsem jiná na jiný druh chřipky bral krátce předtím. Řádí prý dva druhy chřipky. Už mi je ale lépe. Ale teploty jsem měl opravdu vysoké. Dokonce jsem zvažoval, že si zavolám záchranku. Teď už mi je lépe, jen mám ústa plná oparů,“ dodal Jiří Kajínek.

Veškeré své pracovní povinnosti odložil na nadcházející týden. „To by mi mělo být lépe. Tak uvidíme,“ dodal.

Související články

Další články