Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jiří Kajínek prozradil detaily svatby s půvabnou Magdou. Termín i prstýnky už mají, za svědka půjde gangster

+ Dalších 6 fotografií

Jestli má Jiří Kajínek v něčem opravdu štěstí, je to láska. Tu našel u sympatické lékařky Magdy Gubové, se kterou tvoří pár již 7 let a neřekne jí jinak než paní doktorka. Svůj vztah by však chtěli posunout dále a v současné době se těší na svatbu. "Bude to letos a bude to v Čechách. Prstýnky už máme," prozradil bývalý vězeň pro eXtra.cz. 

Jiří Kajínek je štěstím bez sebe. Lásku našel před sedmi lety u lékařky Magdy Gudové, s níž se zná dlouhých 47 let. Svůj vztah by dokonce chtěli zpečetit a posunout o krok dále, a to svatbou. V exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz prozradil kdysi nejznámější český vězeň detaily jejich plánované veselky.


Svatba proběhne pouze za přítomnosti čtyř lidí, žádná opulentní sláva se konat nebude. "Termín máme, ale říkat to nebudu. Neposíláme ani svatební oznámení. Na svatbě budou jen čtyři lidé. Já, Magda a další dva. Jeden lékař a gangster. Svatba bude v Čechách. Bude to letos. Prstýnky už máme. Paní doktorka je už má v krabičce připravený," neskrývá svou radost.

Vzhledem k tomu, že pro Kajínka to bude první svatba v jeho životě, přípravy nepodceňuje. Už samotný výběr prstýnků byl prý velmi složitý. "Mám už i oblek. Mám krásnou košili se svými vyšitými iniciálami, oblek se svým jménem. Bude to na speciálním místě," přiznává s úsměvem.

Kajínkova partnerka mu psala každý den dopisy

Kajínek si svou lásku nemůže vynachválit. Vděčný jí je zejména za to, že při něm stála i v období, kdy si odpykával svůj trest za mřížemi. "Magda pro mě udělala úplně neuvěřitelné věci. Nevynechala ani jednu jedinou návštěvu. Dvakrát v měsíci jezdila jen na hodinu a půl a stálo jí to za to. Každý den mi napsala dopis," říká.


Gubová už jednou vdaná byla, manželství však nemělo šťastný konec. "Kvůli mně se nerozvedla. Žila svůj život, pak se rozvedla a pak až zjistila, že jsem v tom vězení, tak to s námi začalo. Je to moje osudová žena, která je nejúžasnější, nejspolehlivější," pěje ódy na svou budoucí ženu.

Vztahová ponorka se jim prozatím vyhýbá obloukem. "Na všem se vždycky dohodneme a všechno řešíme společně. Partnera byste si měl zaprvé vážit, to, že by vás měl přitahovat a měl by se vám líbit, to je jasný, ale měl byste si ho vážit a měl by být spolehlivý. A měl byste mít pro co ho obdivovat. A to je všechno Magda. Je naprosto ideál," zakončuje s úsměvem ve tváři.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy