Je to naprosto neoddiskutovatelně vrcholná událost módního světa. Každá modelka sní o tom, být jedním z andílků luxusní značky spodního prádla Victoria's Secret.

Ta vznikla v roce 1977 a založil ji Roy Raymond v San Francisku. Hlavní myšlenkou bylo ukázat mužům, že nákup spodního prádla pro jejich drahé polovičky může být i příjemnou záležitostí.

Módní přehlídka Victoria's Secret je velmi prestižní událostí, které se účastní slavní a vlivní lidé ze všech oborů. Jedná se o luxusní záležitost, což letos společnost dokázala podprsenkami, které si na sebe oblékly supermodelky Adriana Lima a Alessandra Ambrosio. Modely, které měly na sobě, nesou název Dream Angels Fantasy Bra a každý z nich má hodnotu 40 miliónů korun!

Modelkám, které pracují pro Victoria's Secret, se říká andílci, protože obří křídla jsou nedílnou součástí každé přehlídky. Jejich váha často přesahuje i 20 kg. Na nejlepších profesionálkách, které můžete v modelingu najít, to ale vůbec nepoznáte.

Přehlídka je tradičně doprovázená živou hudbou, o kterou se v letošním roce postaral například Ed Sheeran nebo Taylor Swift.

Pět nejkrásnějších andílků v galerii!