Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Adriana Lima a celibát: O titul nejsmyslnější panny planety přišla až v 27 letech

Krásná Adriana Lima.
Zdroj: showpix
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
NAROZENINY

Sexy topmodelka Adriana Lima slaví kulaté čtyřicáté narozeniny. A stále vypadá parádně! Už jako mladá měla spoustu nápadníků, ona si ale počkala na toho pravého a o své panenství přišla až ve svých sedmadvaceti letech. Do té doby byla označována za „nejsmyslnější pannu planety.“

Topmodelka Adriana Lima neměla lehké dětství. Rodačka z Brazílie od svých šesti měsíců vyrůstala bez otce, který rodinu opustil, a z její mámy se tak rázem stala samoživitelka.

Adriana Lima ve Vogue

Zvrat v životě osudem zkoušené dívky přišel v roce 1996, kdy vyhrála v soutěži Brazilská supermodelka. O rok později na celosvětovém finále obsadila druhé místo, a tak začala psát pohádku s daleko veselejším příběhem.

Lima se přestěhovala do New Yorku a ještě před svými dvacátými narozeninami se objevila na titulních stranách prestižních časopisů Marie Claire a Vogue.

Má za sebou řadu kontraktů, mezi něž patří i smlouvy se značkami Guess, Maybelline, Armani nebo Prada. V roce 1999 se stala andílkem Victoria´s Secret, mezi nimiž si odchodila dvacet show. V roce 2018 ale úspěšnou spolupráci ukončila.

Adriana Lima byla nejsmyslnější pannou planety

Před sedmi lety se Adriana Lima zařadila mezi nejbohatší modelky světa. Přesto je pořád pokorná a stojí nohama na zemi. Možná to bude i tím, že je hluboce věřící křesťankou a jako -náctiletá se dokonce chtěla stát jeptiškou.

Proto se nikdy netajila faktem, že se sexem počká, až bude vdaná. Svému slovu dostála a jejím prvním mužem se tak stal až srbský basketbalista Marko Jarić. Pár se vzal na Valentýna roku 2009 a Adriana Lima, která si na molo nosí bibli, se díky sňatku a manželovi zbavila přezdívky „nejsmyslnější panna planety.“

Brazilská topmodelka přivedla na svět dvě dcery. Jenže její vztah s manželem měl trhliny a v roce 2014 se rozvedli. O tři roky později se pak jejím novým partnerem stal turecký guru, léčitel, spisovatel a herec Metin Hara.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy