Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Panenství si šetřila do třiceti, teď to rozpaluje: Těchto 15 fotek Adriany Limy to dokazuje

Adriana Lima: Brazilská modelka je žhavá i ve čtyřiceti
Zdroj: Instagram Adriana Lima
+ Dalších 10 fotografií
Modelka

Brazilská modelka Adriana Lima dokazuje, že můžete být sexy i po čtyřicítce, aniž byste vypadaly jako umělá panna přifouknutá botoxem a silikonem. Mrkněte na její nejžhavější fotky a přečtěte si zajímavosti z jejího života, které jste určitě netušili.

Sexsymbol Adriana Lima

Adriana Lima (40) byla objevena ve třinácti letech v nákupním centru během nakupování. Už v patnácti se proslavila a svět ji zná hlavně díky spolupráci se značkou spodního prádla Victoria's Secret, jejichž andílkem se stala.

Modelka se v roce 2009 provdala za srbského basketbalistu Marka Jariće, se kterým má dcery Valentinu a Siennu. Manželství se roku 2014 bohužel rozpadlo. Teď randí s fešákem Andrem Lemmersem. Adriana patří mezi nejvýdělečnější modelky a zaslouženě nese i titul sexsymbolu.

Sex až po svatbě a na přehlídky bibli

Život se s ní přitom nemazlil, otec rodinu opustil, když byla Adriana ještě malá, o panenství přišla až ve 27 letech, chtěla zůstat "čistá" až do svatby. Adriana je křesťanka a před přehlídkami se modlí. Také četně přispívá na charitu.

Být modelkou na světové úrovni není žádný med a držet se na vrcholu i ve čtyřicítce je pak doslova kumšt. Adriana před přehlídkami nepije ani vodu, aby měla krásně vyrýsované tělo. Kromě toho začala třeba hned po porodu cvičit, což je poměrně riskantní.

Koukněte do nekřesťansky žhavé galerie.

Související články

Další články