Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

To jsou kočky: Jedna ze tří blondýnek je ale MÁMA zbývajících dvou! Poznáte ji?

To je tedy oříšek.
+ Dalších 7 fotografií
Když tahle australská trojka vyrazí do klubu, vyhazovači chtějí doklady po každé blondýnce. Přitom jedna z nich je jejich máma! Natalii Wardell je 45, a přesto si ji lidé pletou s puberťačkou. Myslí si, že je stejně stará jako dvě dcery Jazmyne (21) a Tamika (19).

Tahle trojice si z lidí umí udělat opravdovou srandu! Vypadají jako přes kopírák a na Natalii opravdu nejsou její léta vidět. Prostě výstavní MILFka. Naštěstí její manžel Brandon nežárlí.

„Lidé se nás pořád ptají, jestli jsme sestry. A když už, myslí si, že Jazmyne je moje matka, protože je vyšší a já jsem prcek,“ řekla DailyMailu Natalie.

„Lidé často narážejí na to, že se po svých dětech opičím. To není pravda. Nesnažím se svoje úžasné dcery kopírovat, jenom mám dobré geny. Blonďaté vlasy mám přírodní od dětství,“ tvrdí.

Všechny tři mají ale něco společného – milují festivaly, koncerty, večírky a kluby. Také neváhají se na akci pořádně ustrojit. Po nánosu make-upu už pak tuplem není poznat, kdo je matka a kdo dcera.

A jak tedy poznáte mamku? Na úvodní fotce je to ta úplně nalevo. Na rozdíl od dcer má větší oči a silikony.

Mohlo by vás zajímat

Další články